Amžius meilei riba – vyresnės moterys vyrus atgraso

Vyrai mieliau bendrauja su gerokai jaunesnėmis merginomis ar, blogiausiu atveju, savo bendraamžėmis. Pažinčių svetainės flirtas.lt organizuotas tyrimas atskleidė, kad vyrai į vyresnes moteris dažniausiai dairosi kol yra jauni. Tyrimas taip pat atskleidė, kad skirtingoms amžiaus moterų grupėms patinka kitokio amžiaus vyrai. Jaunos merginos ieško vyresnių, o vyresnės žvalgosi į jaunesnius galimus partnerius.

 „Vyrai ir moterys skiriasi tuo, kad pastarųjų dėmesys su amžiumi kinta – nuo vyresnių prie jaunesnių. Vyrai visada domisi tik jaunesnėmis merginomis. Santykinai, kuo toliau, tuo jaunesnes merginas ir moteris jie bando suvilioti. Ypač vidurio amžiaus krizės metu, kai jie susidomi žymiai jaunesnėmis merginomis. Moterys šį laikotarpį išgyvena santūriau – joms svarbiau nauja patirtis, o ne partnerio amžius“, – sako pažinčių svetainės flirtas.lt rinkodaros vadovas Audrius Vrubliauskas

 Jo teigimu, abi lytys pragmatiškai vertina antrosios pusės amžiaus vertę. „Jaunos retai žvalgosi į jaunesnius ar net bendraamžius, nes šie neturi sukaupę nei patirties, nei kapitalo. Joms įdomūs keliais metais vyresni vaikinai, nes su gerokai vyresniais jos jau nesijaučia turinčios bendrų interesų. Paprastai dešimt metų vyresni vyrai joms atrodo kaip iš kito laikmečio ir ilgalaikiai santykiai užsimezga labai retai“, – teigia A. Vrubliauskas.

 Tokiais atvejais rimtiems santykiams kelią užkerta merginų baimė, kad vyresni vyrai jau bus viską patyrę. Dailioji lytis yra iš prigimties smalsesnė, joms gera išmėginti, ko dar nebuvo nepatyrusios. Dar daugiau – jos nori įspūdžiais dalintis, nes taip užmezgamas artimesnis ryšys. Jos jaučia, kad gerokai vyresni vyrai gali deramai jų atradimų neįvertinti“, – teigia A. Vrubliauskas.

 Vyrai beveik nekreipia dėmesio į amžiaus skirtumą – statistiškai jiems svarbiausia, kad mergina būtų jaunesnė. „Tokiam vyrų elgesiui yra sugalvota daugybė paaiškinimų, tačiau jų visų pamatas yra vienas. Vyrai myli akimis, o moterų grožis ir amžius yra stipriai susiję. Ši taisyklė galioja viengungiams ar išsiskyrusiems vyrams. Kai jie atranda savo išrinktąją, amžius pasidaro nebesvarbus“, – aiškina pažinčių svetainės atstovas.

 Jaunesnėmis merginomis labiausiai domisi 40-45 metų amžiaus vyrai, sulaukę vidurio amžiaus krizės. Kartais ji gali užsitęsti dar penkmečiu, tačiau stipriausias ir labiausiai jaučiamas jos poveikis yra 43 metų sulaukusiems vyrams. Tuomet jie gali bandyti sužavėti 20 ar net 25 metais jaunesnes merginas.

 Moterims vidurio amžiaus krizė taip pat pasireiškia po 40 gimtadienio, tačiau ji joms tetrunka 2-5 metus. Daugiausiai moterų ir stipriausius simptomus išgyvena sulaukusios 44 metų amžiaus. Jos taip pat ieško jaunesnių partnerių, bet ne taip intensyviai kaip vyrai.

Kokio amžiaus vyrų moterys ieško

 Kokio amžiaus moterų vyrai ieško

Apie flirtas.lt

https://www.flirtas.lt – viena didžiausių pažinčių svetainių Lietuvoje. Per mėnesį vartotojai joje apsilanko daugiau nei 1,4 mln. kartų. Daugiau nei pusė jų sudaro 25-34 metų amžiaus vyrai ir moterys. Portalas daug dėmesio skiria vartotojo patirčiai ir patogiam funkcijų valdymui. Flirtas.lt startavo 2012 m. kovą ir yra valdomas lietuviško kapitalo įmonės UAB „Vertex“. Bendrovė taip pat valdo pažinčių svetainę Flertik.hr Kroatijoje, Flirtak.pl Lenkijoje ir Flirts.lv Latvijoje.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close