Kas pasakė, kad už tai, kas gražu, reikia mokėti didelius pinigus?

Kiekvienai moteriai jos rankinė yra ne tik ištikima palydovė kasdieniuose darbuose, susitikimuose, renginiuose ar išvykose, bet ir terpė, kurioje tikrai galima sutalpinti visą moters gyvenimą. Rankinė atspindi moters esybę, atskleidžia jos subtilumą, uždeda paskutinį štrichą garderobe, o kartais ji tampa paslapčių ar mielų, šiltas emocijas žadinančių, dalykėlių saugotoja. „Rankinė visada kartu su tavimi, ji neatsiejama moters dalis“, – sako rankinių prekinio ženklo „kARTu“ kūrėja Ingrida Jasinskė pasidalindama šio sezono madingų rankinių tendencijomis.

Ingrida Jasinske

Paklausta, kokias rankines kuria Ingrida Jasinskė, moteris atsakė, kad ji orientuojasi į 22-45 metų moteris, kurių gyvenimas skiriasi, tačiau poreikis turėti kokybišką, išskirtinę palydovę, kurią visur galėtų nešiotis su savimi – išlieka. „Kuriu rankines, kurios tinka ir studentei ir versliai moteriai, norinčiai atrodyti elegantiškai. Net mamai, kuri turi į rankinę sutalpinti ne tik savo, bet ir vaikų gyvenimo atributus. Vienoje rankoje vaikas, kitoje – rankinė ir tokia moteris neatrodo suvargusi, o be galo stilinga ir moteriška“, – pasakojo rankinių kūrėja.

Gurmaniškai karčios rankinės

Kodėl vieną dieną moteris metė perspektyvų darbą ir pradėjo kurti rankines? Į šį klausimą Ingrida atsako pragmatiškai, kad visada pati norėjo turėti gražią, išskirtinę rankinę, kuri tiktų ir į darbą, ir į vakarėlį. „Dažniausiai originalias rankines atsiveždavau iš kelionių, bet ilgainiui vis sunkiau ir sunkiau net ir užsienyje pavykdavo rasti man patinkančių modelių. Kada sukūriau internetinę rankinių parduotuvę talpi.lt, kilo mintis, kad pati galėčiau pasisiūti man patinkančią rankinę. Taigi, ėmiau siūti, taip ir gimė „kARTu“ rankinės, kurios visos be išimties yra mano pačios geidžiamos ir sukurtos kiekvienai gyvenimo situacijai. Moterims gyvenime tenka atlikti daug vaidmenų: sesers, draugės, žmonos, mylimosios, mamos, studentės, verslininkės, žavios damos, traukiančios aplinkinių dėmesį vakarėlyje, ir t.t., tad ir mano rankinės pritaikytos kiekvienai iš jų“, – savo kūrybos niuansais dalijosi Ingrida Jasinskė.

Pasak kūrėjos, „kARTu“ – tai jausmo ir skonio derinys. Minimalistinis kūrybos braižas apgaubia šio prekinio ženklo rankines. Skonių magija atskleidžia rankinių tikrąjį veidą. Žodžio „kartu” reikšmė – dviprasmiška, visų pirma, tai jausmas, nes rankinė visada šalia, ji kartu lydi moterį per gyvenimą. Antra, pavadinime „kARTu“ užkoduotos rankinių savybės. Tai skanus rankinių veidas ir kolekcijų pavadinimas: kavos pupelės kolekcijos rankinės – subtilios, be jų, kaip ir be puodelio kavos, neapsieina jokia diena; garstyčios kolekcija prisodrinta natūralumo, rankinių forma minimalistinė, tačiau apgaulinga, nes gali kisti. Kolekcijos „Mažasis pipiras“ delninės yra elegantiškos, patogios nešioti, nes pasiūtos iš specialiai parinktos odos, tinkančios ir dienai, ir vakarui, galima jas prilyginti judriam pipirui, kuris vis nori ištrūkti. Cinamono kolekcijai pavadinimas parinktas ne atsitiktinai, cinamonas senovėje buvo vertingesnis net ir už auksą, todėl šios rankinės tinka dalykiškai moteriai, verslo damai bei studentei, kuri siekia susikurti patikimos, pasitempusios ir žavios būsimos profesionalės statusą. Šokolado kolekcijos rankinės leidžia gyvenime puoselėti kelias skonio gamas: atrodyti rafinuotai karčiai dieną ir saldžiai vakare neoficialioje aplinkoje. Kartus prieskonis yra pakankamai gurmaniškas ir subtilus, ne visiems jis tinka, bet, kaip mėgsta sakyti jų kūrėja, – „geras stiliaus šefas šio prieskonio neslepia giliai spintoje.”

Moters viduje neretai vis dar vyksta konfliktas: patogi, funkcionali rankinė ar graži, bet ne visada praktiška

Kalbėdama apie naujausias rankinių tendencijas kūrėja įvardijo, kad moterų požiūris į rankines iš esmės pasikeitė. Seniau jos rinkdavosi tokius rankinių modelius, kurie pradingtų garderobe, derėtų prie palto, batelių ar kitų aksesuarų. Dabar šiuolaikinė moteris nori būti išskirtinė, nori turėti ryškų, akį traukiantį aksesuarą. „Moters viduje neretai vis dar vyksta konfliktas: patogi, funkcionali rankinė ar graži, bet ne visada praktiška. Džiugu, kad tokioms moterims galiu pasiūlyti rankines, kurios kaip chameleonai keičia savo formą, dydį, gali turėti papildomą ilgą rankeną arba viduje paslėptą praktišką funkcionalų elementą“, – vardijo Ingrida, – ir tokios rankinės nekainuoja daug. Pamažu keičiasi požiūris į rankų darbo rankinę, ji tampa ne prabangos preke, o, tiesiog, būtinybe.“ Rankinių prekinio ženklo „kARTu“ kūrėja prisipažino, kad dar prieš keletą metų ją nemaloniai stebino odinių, rankų darbo rankinių kainos, kurios prilygo kelionei į svečią šalį, todėl ji svajojo kurti tokias rankines, kurios būtų prieinamos ir studentei, ir solidžiai moteriai, norinčiai kiekvienam sezonui ar progai turėti po rankinę ir nenešioti vienos ištisus metus. „Kas pasakė, kad už tai, kas gražu, reikia mokėti didelius pinigus?“, – klausia Ingrida.

Dabar -iuolaikin- moteris nori b-ti i-skirtin-, nori tur-ti ry-k-, ak- traukiant- aksesuar- (darkas.lt nuotr.)

Kokią rankinę išsirinkti žiemai ir vasarai?

Rankinių kūrėja ne tik pati kuria modelius, juos siuva, bet ir mielai savo klientėms pataria, kokią rankinę rinktis žiemai ar vasarai. Anot jos, žiemą nešiojamos rankinės oda turi būti standesnė, ant jos neturėtų likti lietaus ar sniego pėdsakų, jei lieka, vadinasi, oda yra nekokybiška. Tokie pėdsakai gali greičiau sugadinti odą, tad, ir rankine džiaugsitės daug trumpiau. Kaip žiemą mes prižiūrime savo veido odą, ją maitiname, drėkiname, taip, turėtume elgtis ir su odine rankine. Būtinai reikia naudoti įvairias impregnavimo priemones, tada rankinė tarnaus ilgiau.

„Karščiausias šių metų vasaros rankinių topas – odinė kuprinė, kuri neapsunkina stiliaus, o tik jį pagyvina suteikdama šelmiškumo. Moterys ir merginos vasarai turėtų rinktis lengvas, šviesių šiltų spalvų rankines, kurios nespaustų peties, o siūlės būtų susiūtos iš vidaus ir nenutrintų jūsų odos. Šią vasarą dominuos minimalistinis stilius, rankinės bus dekoruotos negausiomis detalėmis, nes ir taip vasarą moterys renkasi ryškias sukneles ar aksesuarus, tad rankinė stiliaus tikrai neperkraus“, – šios vasaros rankinių tendencijas įvardijo prekinio ženklo „kARTu“ kūrėja.

Labai smagu vienoje parduotuvėje rasti gražią suknelę, prie jos derančius papuošalus, rankinę ar kitus aksesuarus

Vasario mėnesio pradžioje Ingrida Jasinskė Kaune planuoja atidaryti kūrybinę studiją, kurioje klientai galės susipažinti tiek su pačia rankinių kūrėja, tiek išvysti ir įsigyti jos kurtų rankinių. Studijoje bus galima įsigyti ispanų, italų ir lietuvių dizainerių kurtų suknelių bei aksesuarų. „Labai smagu vienoje parduotuvėje rasti gražią suknelę, prie jos derančius papuošalus, rankinę ar kitus aksesuarus. Studijoje bus galima įsigyti trijų skirtingų tipų sukneles: laisvalaikio, dalykiškas, kurios tiktų ir į biurą, ir susitikimui prie kavos su drauge, bei kokteilines sukneles vakarėliams. Atėjusios į mano kūrybinę studiją moterys aiškiai žinos, ką jos čia ras. Taip pat studijoje vyks moteriški pasisėdėjimai, kuriuose dizaineriai ir kūrėjai dalinsis praktiškais patarimais apie tai, kokias medžiagas pasirinkti drabužiams, kaip prižiūrėti odines rankines, į ką atkreipti dėmesį renkantis drabužį ar aksesuarą“, – apie artimiausius planus pasakojo kūrėja.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close