Prieniečiai vėl galės mėgautis šviežiomis bandelėmis

Ketvirtadienį pačiame Prienų centre, prie Laisvės aikštės, vėl pasklido gardūs, viliojantys kvapai.

DSC_6176

 

Smaguriai, pamėgę čia įsikūrusios kepyklėlės kepamas bandeles, ilgą laiką baikščiai dairėsi į uždarytas ir uždengtas duris, vis laukdami, kada pagaliau galės sugrįžti. Nuo ketvirtadienio jie jau turi kur grįžti.

Ketvirtadienį savo darbą pradėjo dar viena tinklo „101 kepyklėlė“ viliokė. Jos kvapniais ir gardžiais gaminiais vėl galės džiaugtis ir pro šalį keliaujantys moksleiviai, ir mamos su mažaisiais, ir alkani praeiviai. Miesto švenčių metu čia vėl galės sugrįžti visi norintys suvalgyti kažką gardaus. Pasak „101 kepyklėlės“ savininkų, kepyklėlės asortimentas nuolat keisis, jį išradingumo kupinos konditerės, kepėjos papildys naujų rūšių gardumynais.

Dabar kepyklėle galima pasivaišinti pačiais įvairiausiais sausainiais, bandelėmis, mini picomis, užkepėlėmis, natūraliais, mieliniais batonais, juoda ir balta duona su grūdais, kibinais (mažesniais – vaikučiams ir didesniais – tėveliams), prancūziškomis kanelėmis ir eklerais. Žinoma, prie visų šių kepinių galima pasivaišinti ir kava, arbata ar kokteiliais. Žaviosios pardavėjos prie kibinų pasiūlys ir sultinio.

Svarbiausia – viskas ką tik iškepta ir šilta.

Kepyklėlė smagurių lauks nuo 8 iki 19 val. darbo dienomis ir nuo 9 iki 17 val. šeštadieniais. Jeigu bijote, kad nespėsite, ar kepiniais norite pasimėgauti kitu laiku – ne bėda. Telefonu 8 630 61288 galite užsisakyti, kada, kiek ir kokių kepinių atvažiuosite pasiimti, ir viskas bus iškepta Jūsų nurodytu laiku.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close