„Sodros“ elektroninių sistemų darbas atnaujintas

Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba („Sodra“) informuoja, kad šiuo metu vartotojai jau gali naudotis elektroninėmis „Sodros“ sistemomis. Kol kas nėra atnaujinta tik duomenų teikimo organizacijoms paslauga.
Šiuo metu gyventojai jau gali prisijungti ir naudotis Elektronine gyventojų aptarnavimo sistema (EGAS), draudėjai – Elektronine draudėjų aptarnavimo sistema (EDAS), gydytojai – Elektroninių pažymėjimų tvarkymo sistema (EPTS). Vos paleidus EPTS buvo gauta 250 elektroninių nedarbingumo pažymėjimų.
Dalis „Sodros“ elektroninių sistemų veikė jau trečiadienį ryte, buvo grąžinamos permokos ir išmokėtos išmokos, kurių mokėjimas neįvykdytas pirmadienį.
Šiuo metu dar nėra teikiami duomenys organizacijoms, pvz.: kredito įstaigoms. Šios paslaugos teikimą tikimasi atnaujinti artimiausiu metu. Šiuo metu į duomenų teikimo bazę talpinami duomenys. Duomenų teikimo bazės veiklos atnaujinimas priklausys nuo jos apkrovimo.
„Sodros“ elektroninių sistemų darbas sutriko po įvykusios avarijos „Sodros“ serverinėje. Elektroninių sistemų darbas atnaujintas trečiadienį. Avarijos priežastys tiriamos.
Atsiprašome už nepatogumus ir dėkojame už supratimą.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close