Lankėsi LR Ministro Pirmininko patarėjas A. Vinkus

Pirmadienį Prienų ligoninėje lankėsi Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko patarėjas sveikatai Antanas Vinkus. Į susitikimą buvo pakviestas ir Prienų rajono savivaldybės meras Vytas Bujanauskas. patarejas Svečius pasitiko ir apžiūrėti ligoninės patalpų pakvietė direktorė Jūratė Milaknienė. Aplankyti Slaugos ir palaikomojo gydymo, Vidaus ligų, Priėmimo-skubios pagalbos, Vaikų ligų, Dienos chirurgijos, Reanimacijos-intensyvios terapijos ir kiti skyriai. Ministro Pirmininko patarėjas susitiko su skyrių vedėjais ir administracijos darbuotojais. Jis teigiamai įvertino ligoninės pokyčius, pasidžiaugė puikiai įrengtais skyriais, gydymo įstaigos tvarka ir švara. Ligoniai taip pat sulaukė A. Vinkaus dėmesio. Patarėjas domėjosi jų sveikata, nešykštėjo gražių, šiltų žodžių. Vėliau ligoninės personalo laukė įdomus pokalbis ir diskusija su A. Vinkumi. A. Vinkus vizitą baigė Prienų rajono savivaldybėje. Kartu su rajono meru V. Bujanausku, Savivaldybės gydytoju V. Slauta aptarė su sveikatos apsauga susijusius klausimus.   Prienų rajono savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close