Baigdami metus neįgalieji džiaugėsi galėdami būti kartu

Baigiantis metams visi susimąstome, ar jie buvo sėkmingi, ar buvo naudingi. Prienų rajono neįgaliųjų draugijos nariai taip pat susitiko aptarti šių metų.

Draugijos pirmininkė Izabelė Julija Juodsnukienė džiaugėsi matydama tiek daug susirinkusių į metų aptarimą. Šįkart – dviguba proga. Ir metų aptarimas, ir Tarptautinės neįgaliųjų dienos minėjimas. Nors sveikinimai liejosi iš širdies, jautėsi ir šioks toks liūdesys. Ne visi galėjo šiemet atvykti į susirinkimą – vieni prikaustyti prie lovų, kiti jau baigė eiti savo gyvenimo keliu. Pasak pirmininkės, kasmet anapilin iškeliauja 50–60 draugijos narių.

I. J. Juodsnukienė džiaugėsi tais, kurie susirinko, ir linkėjo ne liūdėti, o džiaugtis galimybe pabūti kartu, kaip viena šeima, kvietė gerbti ir mylėti vieni kitus, kvietė priimti savo gyvenimo naštą, susigyventi su ja, būti kantriems ir atjausti vieniems kitus, mylėti ir ištiesti pagalbos ranką.

Draugija šiemet savo nariams, jų pagalbai galėjo paskirstyti 61 tūkst. Lt. Iš jų, žinoma, teko atsiskaityti ir už administracines išlaidas.

Šiais metais 128 draugijos nariams buvo suteiktos higienos paslaugos – kirpimas. Stakliškių, Balbieriškio, Šilavoto, Veiverių seniūnijose bei pačioje draugijoje 265 nariams suteiktos skalbimo paslaugos. Iš viso išskalbta 2256 kg skalbinių. I. J. Juodsnukienė 272 kartus suteikė asistento paslaugas. Keturiose seniūnijose 30 žmonių išklausė seminarus, o 40 žmonių Balbieriškio seniūnijoje dalyvavo slaugos programoje, dar 50 narių dalyvavo amatų mokymuose.

Už didelę pagalbą draugijos pirmininkė dėkojo padalinių pirmininkams bei Palionių šeimai ir pačiam LR Seimo nariui Andriui Palioniui, kuris dažnai padeda draugijai.

I. J. Juodsnukienė linkėjo visiems geros nuotaikos, gražaus bendravimo ir būti laimingiems.

„Naujojo Gėlupio“ informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close