home Gamta „PARSINEŠK KALĖDAS Į SAVO NAMUS“

„PARSINEŠK KALĖDAS Į SAVO NAMUS“

 VĮ Prienų miškų urėdijos miškininkai organizuoja tradicinę akciją „Parsinešk Kalėdas į savo namus“,  kurios metu dovanos gyventojams eglučių šakas. Akcija vyks 2014 metų gruodžio 18 dieną nuo 13 valandos: - Prienų miesto savivaldybės aikštėje, - adresas Laisvės aikštė 12 , Prienai. - Birštono girininkijoje, - adresas Kęstučio 12 / Lelijų 1 gatvių kampas, Birštonas. Miškininkų siekis - sumažinti žmonėms rūpestį, kaip papuošti per Kalėdas savo namus ir sutaupyti laiko, o ir kartu prisidėti prie kilnios misijos, - tausoti gamtą. Mielieji, pagalvokite, ar iš tiesų verta nukirsti eglutę, galbūt pakanka puošti eglutės šakelę.

VĮ Prienų miškų urėdijos ryšių su visuomene specialistas Kastytis Tarasevičius

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close