Šeimininkai kamuolį iš svečių atiminėjo kaip iš mažų vaikų (GALERIJA)

Ketvirtadienio vakarą į Prienų sporto ir pramogų areną sugrįžo krepšinis. Čia Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynes žaidė Prienų „Prienai“ ir Estijos „TTU Korvpalliklubi“.

DSC_9217

galerija0906

Prieš šventes retėjančios varžybos vis rečiau džiugins krepšinio žiūrovus bei sirgalius. Tačiau jeigu jos vyks tokiu tempu kaip varžybos prieš Talino komandą, jų laukimas bus tikrai vertas reginio.

 

Varžybos prasidėjo gana įprastu ritmu, ir abi komandos pirmąjį kėlinį keliavo apylygiai, išlaikydamos minimalų taškų skirtumą. Tačiau antrajame kėlinyje „Prienų“ krepšininkai pradėjo efektingą spurtą ir apgaulingus manevrus. Po antrojo kėlinio skirtumas tarp komandų jau buvo 51:38 aikštelės šeimininkų naudai.

 

Trečiajame kėlinyje prasidėjo tai, kas privertė net Estijos komandos trenerį nuleisti rankas. Rodėsi, kad svečiai iš Estijos tarsi užkerėti nemato, kur skrieja kamuolys. Dažnai priešininkai, stengdamiesi apžvelgti visą aikštelę ir susiplanuoti veiksmus, matydavo tik labai siaurą plyšį prieš save, kai už jų nugarų skriejantis Giedrius Staniulis be pasipriešinimo pakibdavo ant krepšio lanko arba Dominykas Milka lengvu kamuolio stumtelėjimu pelnydavo dar du taškus savo komandai. Dar net neįpusėjus trečiojo kėlinio skirtumas išaugo iki 62:44. Tačiau čia dar buvo ne pabaiga. Dar po trijų minučių žaidimo ir svečius erzinančių Arno Labucko atakų skirtumas jau buvo 72:47. Padidėjo ir kėlinio pražangų skirtumas – aikštelės šeimininkų sąskaitoje dar nebuvo nė vienos pražangos, o svečių sąskaitoje jau puikavosi 5. Likus žaisti 40 sekundžių, svečiams iš Estijos vis dar nesisekė išlaikyto kamuolio savo rankose. Jis čia būdavo jų rankose, čia jau – jų krepšyje. Rezultatas nesustabdomai augo „Prienų“ naudai – 81:50. Dar pora atakų, ir aidint trečio kėlinio pabaigos sirenai rezultatas buvo 85:50.

 

Ketvirtajame kėlinyje svečių treneris, tarsi atsibudęs iš letargo miego, dar bandė duoti savo komandai nurodymus, tačiau įsibėgėjusio „Prienų“ traukinio sustabdyti jau buvo neįmanoma. Skirtumas vis augo, o sužaidus pusę kėlinio jau buvo 98:58. Dar nespėjus „Prienų“ sirgaliams pradėti prašyti šimtojo taško, aikštelės šeimininkai „užmėtė“ svečius taikliais metimais ir nurūko į priekį – 108:61. Likus žaisti 40 sekundžių, švieslentėje jau degė magiški skaičiai – 111:66. Dar porą sėkmingų atakų į abu krepšius, ir aidint finalinei varžybų sirenai „Prienai“ lengva renka pasiėmė dar vieną BBL pergalę – 113:68.

 

Itin mažas būrys žiūrovų šią pergalę pasitiko garsiomis ovacijomis ir stovėdami. Turbūt ne vienas trokštų matyti tokį žaidimą per kiekvienas varžybas.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close