PR. Populiariausias „Tele2“ telefonas – už šventinę kainą

Visos šventinės „Tele2“ akcijos jau siūlomos operatoriaus salonuose, o naujausia staigmena tarp jų – išmanieji telefonai „Samsung Galaxy S III NEO“ už labai patrauklią kainą. Vartotojų pamėgtas išmanusis telefonas „Tele2“ siūlomas už prieinamą 17 Lt (4,92 Eur) mėnesio mokestį (pradinė įmoka – 199 Lt/57,63 Eur).

tele2

Populiariausias išmanusis

„Tele2“ klientai – labai skirtingi. Tad šventėms pasiūlėme įvairius pomėgius ir poreikius atitinkančių dovanų. „Samsung Galaxy S III NEO“ yra spartus, kokybiškas ir funkcionalus, tad turėtų patikti daugeliui. Mūsų klientai jau spėjo įvertinti šį modelį – šiemet tai yra populiariausias išmanusis. O dabar jis džiugina dar ir mažesne kaina“, – pasakojo Daiva Matukienė, „Tele2“ prekės ženklo vadovė.

 

„Samsung“ telefoną „Galaxy S III NEO“ už mažesnę kainą galima įsigyti pasirinkus bet kurį telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ siūlomą mokėjimo planą ir sudarius 24 mėn. sutartį.

 

Akcija galioja dar trims „Samsung“ išmaniesiems telefonams, tad kiekvienas ras, iš ko rinktis. Visus šiuos „Samsung“ telefonus galima pasiimt sumokėjus pradinę 199 Lt (57,63 Eur) įmoką, skiriasi tik jų mėnesio mokestis.

 

„Galaxy S4“ mėnesio mokestis – tik 39 Lt (11,30 Eur), o galingesnį „Galaxy S5“ galima įsigyti už 59 Lt (17,09 Eur) mėnesio mokestį. Įspūdingo „Galaxy Note 4“ mėnesio mokestis – 80 Lt (23,17 Eur).

 

Patogus ir verslui, ir kasdieniam bendravimui

„Samsung Galaxy S III NEO“ – funkcionalus, patikimas ir saugus išmanusis telefonas, pritaikytas ne tik kasdieniam bendravimui, bet ir verslo poreikiams.

 

1,4 GHz keturių branduolių procesoriumi ir 4,8 col. aukštosios raiškos „Super AMOLED“ ekranu džiuginantis telefonas geba atlikti kelias užduotis vienu metu – pavyzdžiui, rodyti aukštos raiškos vaizdo medžiagą ir siųsti SMS žinutes. Ir visa tai – nelėtinant telefono darbo. Be to, šis išmanusis turi 8 megapikselių kamerą kokybiškiems vaizdams fiksuoti.

 

Aktyviai dirbantiems patiks, kad „Galaxy S III NEO“ leidžia efektyviai naudotis „Microsoft Office“ programomis, keistis tekstiniais, balso ir vaizdo pranešimais ir rengti virtualius susirinkimus. O dėl puikios programinės įrangos telefone visa tai vyksta dar ir saugiai.

 

Įdomu tai, jog šis išmanusis net gerina gebėjimą susikaupti. Inovatyvi funkcija „Smart Stay“ naudoja akių obuolių sekimo technologiją ir apšviečia ekraną tada, kai jums to labiausiai reikia.

 

Kadangi telefonų skaičius ir akcijos laikas riboti, tikrai verta paskubėti. Kainos tekste nurodytos su PVM.

 

Daugiau apie „Tele2“ akcijas galite sužinoti bet kuriame „Tele2“ klientų aptarnavimo salone arba internete www.tele2.lt.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close