Eglutė įžiebta ugnies šokio apsuptyje (GALERIJA)

Penktadienio pavakare pačiame Prienų centre prasidėjo šventinis šurmulys, kuris lydės miestą iki pat Naujųjų metų.

DSC_0918

galerija0906

 

Jau savaitės pradžioje Laisvės aikštėje pastatyta eglutė traukė visus mažylius. Ko gero, visą praėjusią savaitę jie tėvų klausinėjo, kada pagaliau bus įžiebta eglutė? Visų tikinčių ir gyvenančių šventine Kalėdų dvasia svajonė išsipildė penktadienį.

 

Ant Prienų krašto besileidžiant tamsai centrinė Prienų aikštė ir kultūros ir laisvalaikio centro prieigos prisipildė mažųjų prieniečių bei jų čiauškėjimo. Tarp baigiančių darbo savaitę ir keliaujančių namo miestiečių zujo pulkeliai mažųjų raudonų nykštukų, o scenoje jau skambėjo pirmieji šventinių melodijų garsai.

 

Kai aikštę apgaubė tamsa, o didelė vaikų ir tėvelių minia apspito tamsoje skendinčią eglutę ir ryškiai apšviestą sceną, prasidėjo ilgai laukta ceremonija. Scenoje skambėjo pačių mažiausių Prienų dainorėlių dainos, o prieš sceną iš visų pakraščių sulėkė gausybė nykštukų, kurie kvietė visus smagiai kartu pašokti ir nugalėti vis dar mažą, tačiau nemalonų šaltį. Aikštelėje įmantriai sukantis nykštukams, į sceną kilo viso pasaulio skaitytojams žinomos pasakos herojai. Šiemet Prienų kultūros ir laisvalaikio centras mažuosius su tėveliais kviečia į šventinius „Buratino kelionės į stebuklų šalį“ spektaklius.

 

Iššovus miesto patrankai, danguje pažiro baltos, bet netikros snaigės. O į aikštelę išskubėjo grupelė svečių iš Trakų. Kitais metais savo dešimtmetį švęsianti šokio ir ugnies studija „Čiutyta“ su savimi atnešė ugnines snaiges. Grupės merginų šokį su deglais vainikavo šokis su žiežirbomis, kuris po dangų pažėrė tūkstančius karščiu žėrinčių snaigių ir sušildė susirinkusiuosius. Kad žvarbos išsigandę žiūrovai neišskirstytų, visi susirinkusieji Prienų centre garsiai pašaukė Kalėdų Senelį, kuris perdavė daug palinkėjimų, o Prienų miesto seniūnui tradiciškai įteikė stebuklingąją lazdą, kuria kasmet įžiebiamos lemputės ant didžiausios Prienų krašto eglės.

 

Sužibus eglei, į dangų pakilo ir nugriaudėjo spalvingi fejerverkai. Šventinis maratonas prasidėjo.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close