home Sportas Jaunieji rajono stalo tenisininkai varžėsi dėl stipriausiųjų vardo (GALERIJA)

Jaunieji rajono stalo tenisininkai varžėsi dėl stipriausiųjų vardo (GALERIJA)

Gruodžio 1 d. Prienų sporto ir pramogų arenoje karaliavo stalo tenisas. Čia vyko pirmą kartą organizuotos asmeninės Prienų rajono mokyklų mokinių stalo teniso varžybos. Dėl stipriausiųjų vardo ir apdovanojimų varžėsi apie 30 jaunųjų stalo tenisininkų iš Prienų „Žiburio“, Jiezno ir Veiverių T. Žilinsko gimnazijų, Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos, „Revuonos“ ir Skriaudžių pagrindinių mokyklų.  DSC_3409   galerija0906 Pasveikinti jaunųjų sportininkų ir palinkėti sėkmės varžybose atvyko Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Egidijus Visockas, administracijos direktorius ir stalo teniso entuziastas Algis Marcinkevičius, Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vyr. specialistas Adomas Kubilius. Sportinės ugnelės ir taiklių kirčių sportininkams linkėjo varžybų iniciatorius, organizatorius ir teisėjas KKSC stalo teniso treneris Linas Žilevičius. Įnirtingos ir azartiškos kovos prie teniso stalų tęsėsi apie pustrečios valandos. 1997 m. gimusių ir jaunesnių berniukų grupėje pirmąją vietą iškovojo „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokinys Karolis Bruzga, antrąją – Prienų „Žiburio“ gimnazijos mokinys Benjaminas Kupstas (abu sportininkus treniruoja KKSC treneris L. Žilevičius) trečiąją – Veiverių T. Žilinsko gimnazijos mokinys Rimgaudas Dudinskas (mokytoja Daiva Macijauskienė). 2001 m. gimusių ir jaunesnių berniukų grupėje pirmąją ir trečiąją vietas užėmė Skriaudžių pagrindinės mokyklos atstovai, trenerio Sauliaus Mikalausko auklėtiniai Mantas Liagas ir Klaidas Šiškauskas, antrąją vietą iškovojo Veiverių T. Žilinsko gimnazijos mokinys Edvinas Labutis. 1997 m. gimusių ir jaunesnių mergaičių grupėje nugalėtojos titulas atiteko Prienų „Žiburio“ gimnazijos mokinei Monikai Sabaliauskaitei (mokytoja Dalia Šklėriūtė), antrąją ir trečiąją prizines vietas iškovojo Veiverių T. Žilinsko gimnazijos atstovės Austėja Nivinskaitė ir Emilija Keršytė. Visiems nugalėtojams ir prizininkams buvo įteikti medaliai bei Kūno kultūros ir sporto centro diplomai. Paguodos turnyro nugalėtoja tapo žiburietė Akvilė Kliokytė. Jauniausiosios dalyvės prizas – puikūs nauji stalo teniso kamuoliukai – buvo įteiktas aštuonmetei Eligijai Šarkauskaitei iš Skriaudžių pagrindinės mokyklos. Eligijos treneris S. Mikalauskas tiki, kad iš pažiūros mažutė, tačiau judri mergytė, jeigu tik nenustos treniruotis, išaugs puikia žaidėja. To jai linkėjo ir prizą įteikęs varžybų iniciatorius L. Žilevičius.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close