Apdovanojimus išsidalino skirtingos mokyklos

Lapkričio 20–21 d. Prienų kūno kultūros ir sporto centre vyko 2002 m. gimusių ir jaunesnių moksleivių kvadrato varžybos.

 

Šiose varžybose tarp Prienų rajono savivaldybės kaimo vietovių mokyklų mergaičių geriausiai žaidė ir pirmąją vietą iškovojo Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos moksleivės. Antroje vietoje liko Pakuonio pagrindinės mokyklos žaidėjos, trečioje – Skriaudžių pagrindinės mokyklos atstovės.

 

Miestų mokyklų kategorijoje geriausiai kvadrato varžybose sekėsi „Revuonos“ pagrindinės mokyklos sportininkėms. Antrąją vietą iškovojo Jiezno gimnazijos atstovės, o „Ąžuolo“ progimnazijos sportininkės liko trečioje vietoje.

 

Kaimo vietovių mokyklų berniukų varžybose lyderiais tapo Išlaužo pagrindinės mokyklos sportininkai. Antroje vietoje liko Veiverių T. Žilinsko gimnazijos atstovai, o trečioje – Skriaudžių pagrindinės mokyklos sportininkai.

 

Iš miesto mokyklų geriausiai žaidė „Ąžuolo“ progimnazijos berniukai, antroji vieta vėl atiteko Jiezno gimnazijos sportininkams, o trečioji – „Revuonos“ pagrindinės mokyklos žaidėjams.

 

Pirmąsias vietas iškovojusios komandos atstovaus Prienų rajono savivaldybei zoninėse kvadrato varžybose.

 

„Naujojo Gėlupio“ informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close