Nijolė Juozaitienė – šauniausia vedėja

Šiais metais jau 23 kartą Utenoje vyko liaudies kapelų šventė – „Linksmoji armonika -2014“, kurioje dalyvavo 15 kolektyvų iš įvairių Lietuvos kampelių. Dvi dienas kapelos dainavo, šoko ir linksmino jų pažiūrėti susirinkusius žmones.

 smmaiksciausia vedančioji

Pirmąją šventės dieną žiūrovai galėjo įvertinti kapelų iš Utenos, Telšių, Kupiškio, Ignalinos, Anykščių ir Rokiškio smagumą, linksmumą bei sugebėjimą į visa tai įtraukti ir žiūrovus.

Antrąją dieną į šventinį šurmulį įsijungė ir Birštono kultūros centro liaudies muzikos kapela „Lendrūnas“, vadovaujama Algimanto Jazbučio. Birštoniečiai varžėsi su liaudies muzikantais iš Varėnos, Gargždų, Šiaulių ir Kauno, kurie bus linksmesni, šmaikštesni ir balsingesni.

Teatrališkiausiu ir šmaikščiausiu muzikantu buvo pripažintas Romualdas Sadzevičius iš A. Stulginskio universiteto liaudiškos muzikos kapelos „Ūkininkas“.

Šauniausios vakaro kapelos vardas buvo suteiktas Šiaulių universiteto kapelai „Saulė“. Žiūrovų prizas atiteko Šakių kultūros centro liaudies muzikos kapelai „Čirpokas“.

O šauniausia ir šmaikščiausia vedėja, šnekėjusia „cik dzūkiškai“, buvo tituluota „Lendrūno“ kapelos narė Nijolė Juozaitienė.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close