Savaitgalį tikrinamas vairuotojų blaivumas

Šį savaitgalį, balandžio 27-29 dienomis, policijos pareigūnai visoje šalyje organizuoja reidus, kurių metu tikrins transporto priemonių vairuotojų blaivumą, apsvaigimą nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų.


Per pirmuosius tris šių metų mėnesius Lietuvos keliuose dėl neblaivių vairuotojų kaltės įvyko 56 eismo įvykiai. Juose 6 žmonės žuvo, 77 sužeisti. Praėjusiais metais per tą patį laikotarpį tokių įvykių skaičius buvo gerokai mažesnis – 31 įvykyje žuvo 3 žmonės ir 40 sužeista.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close