Valstybės parama už pieną – nuo gruodžio 1 d.

Šių metų lapkričio 12 d. patvirtinus 2014 m. pereinamojo laikotarpio nacionalinės paramos už pieną mokėjimo taisykles, Nacionalinė mokėjimo agentūra pradės mokėti šią paramą jau nuo gruodžio 1 d.

Atsietoji pereinamojo laikotarpio nacionalinė parama už pieną skaičiuojama pagal 2006-2007 kvotos metais patiekto pieno kiekį.

Parama mokama iš Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų. Paramos dydis – 52 Lt (15,06 Eur) už atskaitos laikotarpio, t.y. 2006-2007 kvotos metų, pieno kiekio toną. Parama pirmiausiai mokama tiems pieno gamintojams, kurių vardu 2014 m. balandžio 1 d. – 2014 m. spalio 30 d. laikotarpiu Ūkinių gyvūnų registre buvo registruotos pieninės karvės.

Kiekvieno gamintojo paramos sumą apskaičiuos Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras. Gavusi duomenis apie reikalingą išmokėti paramą, Nacionalinė mokėjimo agentūra užsakys ir išmokės paramos lėšas.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close