Birštono savivaldybėje vyko akcija „Kūrenkime saugiai“

Lakričio 18 dieną Birštono savivaldybėje vyko akcija „Kūrenkime saugiai“. Akcijos tikslas buvo išvalyti Birštono savivaldybėje gyvenančių senjorų, vienišų žmonių namų kaminus, paaiškinti jiems, kaip reikia kūrenti saugiai, ir namuose įrengti autonominius dūmų kolektorius.

IMGP9451

Naujieji dūmų kolektoriai yra dar labiau pritaikyti vyresnio amžiaus, silpnesnę klausą turintiems asmenims, nes jie skleidžia stiprų įspėjamąjį garsą. Kaminai buvo valomi Žemaitkiemio, Siponių, Šaltinėnų kaimuose gyvenančių senjorų, vienišų žmonių, socialiniuose būstuose gyvenančių asmenų namuose. Akciją inicijavo Birštono savivaldybės administracijos civilinės saugos specialistas Aleksas Trakys, akcijos dalyvių sąrašus pateikė Birštono seniūnas Jonas Kederys, akciją surengti padėjo Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Prienų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio viršininkas Darius Giraitis, reikiama technika parėmė Prienų butų ūkio direktorius Algis Valatka. Vykdant akciją iš viso buvo išvalyta 13 būstų kaminų.

Civilinės saugos vyriausiojo specialisto informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close