Edukacinė programa Prienų krašto muziejuje

Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro „Šeimų klubas“ lankytojai gausiai susirinko į edukacinę programą „Pasakų pasauly“ Prienų krašto muziejuje.

IMG_5236

Viešnagės metu vaikai susipažino, o mamos prisiminė populiariausias lietuvių liaudies pasakas. Patys vaikai suvaidino pasaką apie vištytę ir gaidelį. Visi edukacinės programos dalyviai įsitikino, kad kiekviena pasakėlė – tikra mokyklėlė, mokanti gerumo, budrumo, atsargumo, paklusnumo ir kt. Paskutinė edukacinės programos dalis buvo pasakų iliustravimas. Savo piešiniuose vaikai išradingai, kūrybingai pavaizdavo įvairių pasakų herojus, juos supančią aplinką. Programą vedė muziejininkė Irena Seselskienė. Esame nuoširdžiai dėkingi Prienų krašto muziejui už svetingą priėmimą, galimybę pabūti nuostabiame pasakų pasaulyje, šiltai pabendrauti.

 

Socialinės darbuotojos Irena Danilevičienė, Danguolė Juodsnukienė, Birutė Songailienė

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close