„Sodra“ kviečia į atvirų durų dieną

Lapkričio 27 d. nuo 8 iki 16.00 val. (pietų pertrauka – nuo 12 iki 12.45 val.)  „Sodros“ Alytaus skyriaus Prienų skyriuje (Vytauto g. 53, Prienai; 1 kab., I a.) vyks atvirų durų diena „Aktualūs pensijų ir kompensacijų skyrimo ir mokėjimo klausimai“.

Galima registruotis iš anksto: elektroniniu paštu prienai@sodra.lt arba telefonu (8 319) 51 810.

Su savimi prašome turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Jeigu dirbote iki 1994 m. sausio 1 d., bet nesate sukaupę duomenų, – ir dokumentus, įrodančius darbo stažą.

 „Sodros“ Alytaus skyriaus inf.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close