Puiki pradžia nugalėti nepadėjo (GALERIJA)

Šeštadienio vakarą Prienų sporto ir pramogų arenoje Lietuvos krepšinio lygos (LKL) varžybose susitikusios Prienų „Prienų“ ir Šiaulių „Šiaulių“ komandos gana greitai išsiaiškino, kuri iš jų – rungtynių lyderė.

DSC_6039

galerija0906

Pirmasis kėlinys prieniečiams prasidėjo įspūdingais metimais ir jau per pirmąją minutę Pauliaus Ivanausko bei Vidmanto Sragauskio taikliais tritaškiais „Prienų“ komanda įsiveržė į priekį 6:0. Deja, šis skirtumas tuoj pat išsilygino, o taikliu šiauliečiu metimu „persivertė“ jų naudai. Iki pat pirmojo kėlinio pabaigos „Prienų“ komanda žygiavo šalia „Šiaulių“ komandos, atsilikdavo 3–4 taškais, ir kėlinys baigėsi rezultatu 18:21 svečių naudai.

Antrame kėlinyje apylygis žaidimas pasisuko šiauliečių naudai ir skirtumas pradėjo greitai didėti. Sužaidus pusę kėlinio, šiauliečiai pirmavo jau 11 taškų – 25:36. Nors prieniečiai dar bandė priešintis, tačiau per paskutinią kėlinio minutę skirtumas dar labiau padidėjo ir, aidint sirenai be švieslentėje šviečiant rezultatui 33:50, šiauliečiai jau tikėjo šių varžybų pergale.

Trečiajame kėlinyje pasipylė gražios ir greitos prieniečių atakos bei P. Ivanausko ir Arno Labucko dėjimai į krepšį, tačiau šiauliečiai nuo jų neatsiliko. Likus žaisti mažiau nei tris minutes skirtumas šiek tiek sumažėjo – 53:68. Tačiau likus žaisti vieną minutę, šis skirtumas vėl buvo 17 taškų, o trečiasis kėlinys baigėsi vis augančiu rezultatu 57:74.

Nors ketvirtajame kėlinyje prieniečiams sekėsi žengti vienodu ritmu su varžovais, tačiau svečių įgytas nemažas pranašumas temdė sirgalių viltis. Sužaidus pusę paskutiniojo rungtynių kėlinio, šiauliečiai pirmavo 70:88. Paskutinėmis sekundėmis prieniečiams dar pavyko sumažinti skirtumą vienu tašku, ir varžybos baigėsi gana skaudžiu Prienų komandai rezultatu – 77:94.

 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close