Kvadrato varžybose nugalėjo taikliausi (GALERIJA)

Trečiadienį Prienų kūno kultūros ir sporto centre (KKSC) vyko 3–4 klasių moksleivių kvadrato varžybos.

DSC_5160

 

galerija0906

Iš miestų mokyklų komandų taikliausiai priešininkus „išmušinėjo“ bei greičiausiai nuo jų kamuolių pabėgdavo Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos moksleiviai. Antroji vieta atiteko Jiezno gimnazijos pradinukams, o trečioji – Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mažiesiems sportininkams.

Dalyvauti kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybose panoro tik keturios komandos, todėl šios varžybos gana greitai baigėsi. Pergalę iškovojo Skriaudžių pagrindinės mokyklos sportininkai. Antroje vietoje liko Pakuonio pagrindinės mokyklos komanda, trečioje – Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos moksleiviai, ketvirtoje – Išlaužo pagrindinės mokyklos kvadrato komanda.

Linksmus ir atkaklius trečiokus ir ketvirtokus kitą savaitę KKSC salėje pakeis penktokai ir šeštokai. Jie taip pat susikaus kvadrato varžybose.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close