„Prienams“ švieslentė „užstrigo“ (GALERIJA) (atnaujinta)

Sekmadienio pavakare Prienų sporto ir pramogų arenoje Prienų krepšinio klubas „Prienai“ ir Utenos „Juventus“ žaidė Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynes. 

DSC_4840

galerija0906

Krepšinio klubo „Prienai“ treneris Tadas Stankevičius paklaustas, kokios nuotaikos vyrauja komandoje, atsakė klausimu – o kaip galima jaustis LKL rungtynėse laimėjus trejas varžybas iš eilės? Pasak trenerio, šios pergalės sustiprino ir krepšininkų, ir sirgalių, tikinčių komandos sėkme, viltis ir jausmus. Komandos pesimistai vis dažniau graibsto varžybų informaciją ir Prienų sporto ir pramogų arenoje užima vis didesnę dalį kėdžių.

Panašu, kad 5 taškų pralaimėjimas „Dzūkijos“ ekipai tėra menkniekis, palyginti su trejų rungtynių spurtu, 2 taškais įveikiant Panevėžio „Pieno žvaigždes“, 17 taškų – LKL turnyrinės lentelės apačioje atsidūrusius „Mažeikius“ ir 14 taškų – „Nevėžio“ krepšininkus.

Akivaizdu, kad jau susižaidusi komanda vis labiau žavi ir sirgalius. Arno Labucko metimai, Ovidijaus Varanausko prasiveržimai ne tik patraukia dėmesį, bet ir pakelia ant kojų Prienų sirgalius. Vis dar negausiai važinėjančios kitų krepšinio klubų sirgalių komandos tarp prieniškių gretų tampa vis mažiau pastebimos.

Sekmadienio varžybų pradžia buvo atkakli

Ir šį sekmadienį prieniškiai varžybas prasidėjo gana įtikinamai. Pirmuosius taškus, atkovojęs kamuolį iš „Juventus“, pelnė Giedrius Staniulis. Utenos krepšininkams išlyginus rezultatą, Domantas Šeškus taikliu tritaškiu vėl stumtelėjo „Prienus“ į priekį. Užvirė arši, bet apylygė kova. Praėjus pusei pirmo kėlinio rezultatas vis dar buvo lygus 9:9, o G. Staniulio sąskaitoje jau buvo 6 taškai. Dėl puikios gynybos bei atkaklių atakų „Prienai“ greitai vėl išsiveržė į priekį ir pirmasis kėlinys baigėsi 22:17 aikštelės šeimininkų naudai. Pusę prieniečių „banko“ – 11 taškų įmetė puikiai rungtynėse startavęs G. Staniulis.

Antrasis kėlinys taip pat prasidėjo puikiomis „Prienų“ atakomis, tačiau kamuolys į krepšį skriejo jau nebe taip taikliai. Sustiprėjo ir „Juventus“ gynyba, pasipylė uteniškių pražangos. Įpusėjus antrąjį kėlinį, rezultatas vėl išsilygino 28:28. Komandos net kelias minutes žaidė taškas į tašką, tačiau galiausiai „Juventus“ palaužė „Prienų“ gynybą. „Prienams“ pradėjo nesisekti puolime, jie kelis kartus prarado kamuolį, tad Utenos krepšininkai greitai pradėjo kaupti persvarą. Antrasis kėlinys baigėsi jau 32:38 uteniškių naudai.

Trečiasis kėlinys dar teikė vilties

Po ilgosios pertraukos sugrįžę „Prienų“ krepšininkai jau nebeturėjo nė minutės atokvėpio. Jų atakos pasidarė nebe naudingos, o gynybą priešininkai įveikdavo savo puikiomis atakomis. Švieslentėje besikeičiantis rezultatas kėlė neviltį ir sirgaliams. Prabėgus vos trims trečiojo kėlinio minutėms tarp komandų atsirado nemaža praraja – 34:47. Nors prieniečiai stengėsi atkakliai gintis, skirtumas augo. Praėjus pusei kėlinio – 38:57. Šis rezultatas ganėtinai įsiutino „Prienų“ krepšininkus ir jie pradėjo sėkmingų atakų seriją, sukeldami dar vieną sirgalių džiaugsmo bangą. Per dvi minutes skirtumą pavyko sumažinti iki 47:61. Kėlinys baigėsi vis dar viltį teikiančiu rezultatu 50:67.

Ketvirtą kėlinį švieslentė „užstrigo“

Tačiau būtent ties šiuo rezultatu švieslentė ir „užstrigo“. Nors ketvirtą kėlinį prieniečiai pradėjo ryžtingai gindami savo krepšį, po keleto minučių „Juventus“ jų gynybą palaužė ir pradėjo kaupti taškus. Praėjus trims kėlinio minutėms uteniškių sąskaita padidėjo iki 73 taškų, prieniečių – laikėsi prie 50. Praėjus penkioms minutėms, uteniškiai jau turėjo 82 taškus, prieniečiai – vis tuos pačius 50. Praėjus 7 minutėms, uteniškių rezultatas padidėjo iki 87, prieniečių laikėsi prie 50. „Užstrigusią“ švieslentę, likus dviem su puse minutės iki rungtynių pabaigos taikliu dvitaškiu atgaivino Ovidijus Varanauskas. Tačiau prieniečių pastangos, nors ir vaisingos, jau buvo pavėluotos. Likus pusei minutės iki varžybų pabaigos komandas skyrė 37 taškai – 54:91. Likus paskutinėms sekundėms prieniškiai šį skirtumą dar sumažino dviem taškais ir rungtynės baigėsi rezultatu 56:91.

Sirgalių liūdesį malšino šokėjos

Rungtynėms pasisukus ne visai džiaugsminga linkme, sirgaliai džiaugėsi galėdami stebėti į areną bei krepšinio varžybas sugrįžusių šokėjų pasirodymus. Nauja šokėjų komanda bei jų spalvinga apranga ne tik suteikė džiaugsmo nuliūdusiems sirgaliams, bet ir pagyvino rungtynes. Ne paslaptis, nemaža dalis žiūrovų atėjo pasižiūrėti būtent prieniečių merginų pasirodymo. Reikia tikėtis, kad sirgaliai dabar aktyviau rinksis į varžybas ir jų palaikymas padės „Prienų“ krepšininkams siekti pergalių.

Kitas rungtynes „Prienų“ krepšininkai žais lapkričio 12 d. 18.30 val. Prienų sporto ir pramogų arenoje. Čia jie Baltijos krepšinio lygos (BBL) varžybose susitiks su Estijos „Valga Maks ja Moorits“.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close