Verslo moterų susitikimas Birštone

Spalio 23 d. Birštono kurhauze vyko Birštono savivaldybės merės ir Birštono bei Prienų moterų verslininkių, įstaigų, organizacijų vadovių susitikimas su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo moterų tinklo narėmis. Susitikimo tikslas buvo supažindinti Birštono ir Prienų verslininkes su Tinklo veikla, skatinti bendravimą, bendradarbiavimą, moterų verslo plėtros iniciatyvas.

Susitikimo dalyves

Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, sveikindama visas susirinkusias verslininkes, teigė, jog jai labai malonu, kad aktyvios, verslios, visuomeniškos moterys susirinko viename gražiausių Lietuvos kurortų Birštone. Pasak N. Dirginčienės, tokie susitikimai yra labai naudingi, verslo atstovės gali pasidalinti gerąja patirtimi, aptarti galimą bendradarbiavimą ir tiesiog pabendrauti. Merė pakvietė dar ne kartą sugrįžti į Birštoną – ir susitikti, ir ilsėtis.

Susitikimo metu N. Dirginčienė pristatė Birštono kurortą, jo viziją, tikslus, svarbiausius vykdomus projektus, investicijas, kalbėjo apie turizmo, sveikatinimo, sanatorinio gydymo paslaugas, aktyvaus laisvalaikio pramogas, su moterimis diskutavo apie verslą Birštone, jo perspektyvas, ateities planus.
Kauno verslo moterų tinklo pirmininkė  Fausta Puzanovienė susitikimo dalyvėms pristatė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Verslo moterų tinklo veiklą, papasakojo, kad pagrindiniai Tinklo tikslai yra skatinti moterų verslumą,  siekti lygių galimybių principo užtikrinimo versle, glaudaus bendradarbiavimo su panašaus pobūdžio tarptautiniais bei kitų šalių tinklais. F.  Puzanovienė pasidžiaugė, kad Tinklo atstovės savo susitikimus daro vis kitame mieste, kvietė Birštono savivaldybės ir Prienų rajono aktyvias moteris prisijungti prie Tinklo ir taip skatinti verslo moterų bendruomenės plėtrą, jų bendravimą ir bendradarbiavimą.
„Tulpės“ sanatorijos direktorė Liucija Patinskienė susitikimo dalyvėms pristatė „Tulpės“ sanatoriją, jos istoriją, teikiamas sveikatingumo ir sveikatinimo paslaugas, naujoves ir ateities perspektyvas. Direktorė kvietė verslo moteris ne tik susitikti padiskutuoti, aptarti bendradarbiavimo galimybes, bet ir daugiau dėmesio skirti savo sveikatai, maloniam poilsiui bei sveikatinimuisi kurorte.
Verslo moterų tinklas yra iniciatyva, kuria siekiama padėti moterims verslininkėms sėkmingai pradėti verslą, skatinti moterų verslo plėtros iniciatyvas bei aktyviau įsitraukti į sprendimų priėmimo procesus. Jo įkūrimą paskatino sėkmingo moterų tinklo, susibūrusio prie Europos prekybos ir pramonės rūmų asociacijos (Eurochambres), veikla. Tinklo iniciatorė – Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija.

Birštono savivaldybės informacija 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close