„Ąžuolas“ susirinko visus prizus

Šeštadienį, akimirkai sugrįžus vasarai, Paprienės stadione iškilmingai baigėsi Prienų futbolo lygos „Nemuno“ čempionatas. Čia sužaistos ir rungtynės dėl Prienų rajono savivaldybės mero taurės. Neginčijama čempionato lydere tapo Sauliaus Liepos vadovaujama „Ąžuolo“ komanda. Dešimtį iš dvylikos sužaistų čempionato rungtynių jie laimėjo, vienas sužaidė lygiosiomis ir vienas pralaimėjo. „Ąžuolą“ pavyko įveikti tik Balbieriškio „Ringio“ futbolininkams, kurie šeštadienį sužaidė paskutiniąsias čempionato rungtynes su Jiezno futbolininkų komanda. Beje, „Ringis“ ir paskutiniąją dieną pratęsė pergalių seriją, įveikdamas jiezniškius – 2:1. Ši pergalė balbieriškiečiams užtikrino antrąją vietą „Nemuno“ čempionate. Jie 8 kartus šventė pergalę, dvejas rungtynes baigė lygiosiomis ir dar dvejas – pralaimėjo. Trečioje vietoje liko Birštono „SC-Erno“ komanda su 7 pergalėmis, 3 lygiosiomis ir 2 pralaimėjimais. Jiezno komanda šiame čempionate laimėjo tik 4 rungtynes iš 12, „Stadiono“ komanda – 3, Kašonių – 3, o „KKSC/Tango Pizza“ tenkinosi tik viena pergale. Pelningiausiu čempionato futbolininku tapo Ūdrys Žalys, kuriam pavyko įmušti net 10 įvarčių. Dviem taškais jam nusileido Adas Golmanas. „Ąžuolo“ bei „SC-Erno“ komandos savo jėgas išbandė ir kovoje dėl Mero taurės. Nors „SC-Ernas“labai siekė atsirevanšuoti už pralaimėtą „Nemuno“ čempionatą, deja, „Ąžuolui“ ne tik pavyko panaikinti priešininkų persvarą, bet ir vienu įvarčiu juos aplenkti. Laimėjusi rungtynes rezultatu 3:2, „Ąžuolo“ komanda tapo ir Prienų rajono savivaldybės mero taurės savininke. „Naujojo Gėlupio“ informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close