Padėkota seniūnijų sporto žaidynių pagalbininkams (GALERIJA)

Vos prieš keletą savaičių vykusios Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės pareikalavo ne tik daug sportinio azarto, bet ir darbo, be kurio šios žaidynės negalėtų įvykti.

10678641_1565375793686030_4622534564479520294_n

 

galerija0906

Ne paslaptis, kad nemokamą renginį asociacijai „Sportas visiems“ organizuoti padėjo visas pulkas Prienų tarnybų bei specialistų. Už nudirbtą nemažą darbą bei prisidėjimą prie Prienų vardo garsinimo visus pagalbininkus Prienų rajono savivaldybės valdžia pakvietė į Prienų kultūros ir laisvalaikio centrą, kuriame ir padėkojo už sklandžiai praėjusį renginį.

Administracijos direktorių Algį Marcinkevičių labiausiai sužavėjo tai, kad renginio metu visus darbus, nepaisydami jų sunkumo, dirbo ir įstaigų vadovai.

Padėkos žodžiai bei juos pabrėžiančios Prienų rajono savivaldybės mero Vyto Bujanausko pasirašytos padėkos iš mero patarėjo Raimondo Markūno, administracijos direktoriaus pavaduotojos Rimos Zablackienės bei paties A. Marcinkevičiaus rankų buvo skirtos įstaigoms, kurios padarė viską, kad šios žaidynės ne vienam sportininkui įsimintų ilgam. Pagalbininkams dėkojo ir iš svarbaus susitikimo atskubėjęs mero pavaduotojas Egidijus Visockas.

Nuoširdžios padėkos buvo išsakytos Kūno kultūros ir sporto centro kolektyvui bei jo direktoriui Audroniui Deltuvai, Prienų sporto ir pramogų arenos kolektyvui bei jos direktoriui Arūnui Vaidogui, Prienų seniūnui Algimantui Matulevičiui, UAB „Prienų butų ūkis“ kolektyvui bei jo direktoriui Algiui Valatkai, Kultūros ir laisvalaikio centro kolektyvui bei jo direktoriui Džordanui Jogimantui Aksenavičiui, VĮ „Kauno regiono keliai“ Prienų kelių tarnybos kolektyvui bei jos viršininkui Henrikui Radvilavičiui.

Renginyje dalyvavo ir ne mažiau prie renginio organizavimo prisidėję Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis bei vyriausiasis specialistas Adomas Kubilius.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close