Druskininkų ralyje – gedimų lietus

Spalio 3–4 d. vykusios tradicinės „Rally Classic Druskininkai 2014“ ralio varžybos tapo iššūkiu ir mechanikams, ir organizatoriams.

Dėl automobilių gedimų atšauktas ir septintasis greičio ruožas. Dėl įvykusių avarijų pasiekti prizinių vietų nepavyko ir praėjusių ralių nugalėtojams Giedriui Notkui bei Vytautui Švedui.

Šiemet tarp Druskininkų ralio prizininkų nebuvo prieniečio Dariaus Biesevičiaus. Nė vienų Dakaro lenktynių nepraleidžiantis D. Biesevičius, nors ir buvo numatęs dalyvauti paskutiniame Lietuvos ralio čempionato etape, dėl pasikeitusių aplinkybių šiemet jame nedalyvavo.

Pirmąją vietą „Rally Classic Druskininkai 2014“ iškovojo broliai Vaidotas bei Žygimantas Žalos su „Subaru Impreza“. Antroje vietoje liko latvių ekipažas Rolands Jaunzems ir Aleksandrs Innuss su „Lancer Evo VIII“, trečioje – Martynas Samsonas ir Mindaugas Varža su „BMW M3 E30“.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close