Informacija apie rugsėjo mėnesį nustatytus pažeidimus

2014 m. birželio–rugsėjo mėnesiais buvo vykdoma aplinkosauginė akcija „Automobilį statyk atsakingai“. Rugsėjo mėnesį surašyti protokolai dešimčiai asmenų, kurie automobilius miške statė nepaisydami Lankymosi miške taisyklių reikalavimų. Toks pažeidimas užtraukia baudą nuo 50 iki 200 Lt.

Aplinkosaugos pareigūnai nustatė ir daugiau pažeidimų. Buvo užfiksuoti 2 atmosferos apsaugos reikalavimų pažeidimai deginant atliekas, kurie užtraukia piliečiams baudą nuo 100 iki 200 Lt. Nuo spalio 1 d., be administracinės baudos, atliekų degintojams teks atlyginti ir aplinkos orui padarytą žalą, kuri bus ne mažesnė, kaip 345 litai (100 eurų).

Nustatytas vienas žemės naudojimo reikalavimų pažeidimas, kuris užtraukia piliečiams baudą nuo 500 iki 1000 Lt.

Nustatytas vienas srutų tvarkymo aplinkosaugos reikalavimų pažeidimas, kuris užtraukią baudą nuo 100 iki 200 Lt.

Nustatytas vienas vandens apsaugos reikalavimų pažeidimas, kuris užtraukia įspėjimą arba baudą piliečiams nuo 100 iki 500 Lt.

Nustatytas vienas aplinkos teršimo nuotekomis atvejis. Aplinkos teršimas nuotekomis piliečiams užtraukia baudą nuo 200 iki 1000 Lt. Nuo spalio 1 d., be administracinės baudos, teks atlyginti ir žalą, padarytą vandens telkiniams, žemės paviršiui ir (ar) gilesniems jos sluoksniams. Minimalus padarytos žalos dydis – 518 litų (150 eurų).

Spalio mėnesį rajone bus vykdomos akcijos:

„Šiukšlių deginimo prevencija“ – spalio 1–30 d.

„Medžiok saugiai“ – spalio 15 d.–gruodžio 15 d.

 

Prienų aplinkos apsaugos agentūros informacija

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close