Pirma girininko kvalifikacinė klasė ir padėka už gerą darbą – iš ministro rankų

Praėjusį šeštadienį šalyje buvo švenčiama Miškininko diena. Ta proga gausus miškininkų būrys susirinko Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“. Pasveikinti miškininkų atvyko grupė Seimo narių, ministrų bei vyriausybės atstovų.

 

Šventėje dalyvavo ir VĮ Prienų miškų urėdijos urėdas Robertas Judickas su girininkais ir kai kuriais specialistais.

Šventės metu buvo pagerbti patys geriausi, labiausiai nusipelnę darbuotojai. Jie apdovanoti Seimo ir Aplinkos ministerijos bei generalinės urėdijos padėkos raštais.

Miškininko dienos proga pirma aukščiausia girininko klasė buvo suteikta 5 valstybinių įmonių girininkams, tarp jų ir Birštono girininkijos girininkui Tadui Zubavičiui. Kvalifikacinę klasę girininkams suteikė LR aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas. Miško ruošos inžinieriui Ričardui Lakavičiui ministras įteikė padėkos raštą už gerą ir sąžiningą darbą.

 

 

„Naujojo Gėlupio“ informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close