Turnyro nugalėtojais tapo kauniečiai

Rugsėjo 27 dieną Birštono gimnazijos sporto salėje vyko „Birštono taurė–2014“ krepšinio turnyras, kuriame žaidė 4 komandos: Birštono „Olimpas“, Kauno „Perkūnas 96-Vytrita“, Kaišiadorių „Kaišiadorys“ ir Veiverių „Amberis“   Po įtemptų ir permainingų kovų Birštono taurę išsivežė Kauno „Perkūnas 96-Vytrita“, antrąją vietą laimėjo veiveriškiai, o trečiąją – „Kaišiadorys“. Birštoniečiai liko be apdovanojimų.   „Naujojo Gėlupio“ informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close