Baikerių sezonas uždarytas su griausmu (GALERIJA)

Šeštadienį visos Kauno apylinkės bei Prienų gatvės vėl sugriaudėjo. Jau atsisveikinusi vasara bei rudeniškomis spalvomis nusidažę medžiai atnešė ir vasaros pramogų pabaigą.

DSC_3519

galerija0906

 

Rodos, tik ką iškilminga kolona paskelbę sezono atidarymą, Prienų baikerių klubo MCC „Raptorial“ nariai išsirikiavo ir sezono uždarymui.

Šis sezonas Prienų baikeriams – jau penktas. Ta proga klubo merginos pasveikino vyrus. Į jų rankas atiteko visas katilas rudens gėrybių bei unikalus, dienas iki kito sezono padėsiantis skaičiuoti kalendorius.

Iš klubo pajudėjusi komanda sulaukė ir palaikymo. Prie jos netrukus prisijungė ir jaunieji motorolininkai bei tradiciškai prieniečius mielai palaikantys Kauno baikerių klubo MCC „Phoenix“ nariai.

Visa kolona, pajudėjusi Prienų gatvėmis, paskutinį kartą šiais metais pažadino apsnūdusi miestelį ir pasuko Kauno link. Abiejų klubų nariai skubėjo į Kaune esantį COMBO klubą, kuriame baikerių sezono uždarymą šventė ir kiti baikeriai iš visos Lietuvos.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close