home Sportas „Lietuvos rytui“ Prienų arena nebuvo sėkminga (GALERIJA)

„Lietuvos rytui“ Prienų arena nebuvo sėkminga (GALERIJA)

Trečiadienio pavakare Prienų sporto ir pramogų arena sukvietė visus į atkaklias Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Kazanės „UNICS“ krepšinio varžybas. DSC_0868 galerija0906 Pažiūrėti į Prienų areną trumpam grįžusio Virginijaus Šeškaus ir jo treniruojamų krepšininkų žaidimo susirinko jau šiek tiek daugiau žiūrovų negu į naujosios Prienų komandos varžybas. „Lietuvos ryto“ komanda varžybas pradėjo iš tiesų įspūdingai ir praėjus vos 6 žaidimo minutėms išsiveržė į priekį rezultatu 20:14. Deja, vos per minutę „UNICS“ nesunkiai skirtumą sumažino 4 taškais ir sėkmingomis atakomis pradėjo veržtis į priekį. Likus vos pusei minutės iki pirmojo kėlinio pabaigos, jau pirmavo Kazanės krepšininkai – 22:28. Įgytu pranašumu „UNICS“ komanda mokėjo pasinaudoti – iki pat varžybų pabaigos „Lietuvos ryto“ krepšininkams teko vytis priešininkus. Nors V. Šeškaus treniruojamai komandai pavyko ne kartą išsiveržti 1–2 taškais į priekį, tačiau Kazanės krepšininkai rezultatą greitai persverdavo į savo pusę. Varžybos baigėsi Kazanės „UNICS“ pergale – 92:75.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close