home Aktualijos Vairuotojai mielai ėmė nemokamas dovanas (GALERIJA)

Vairuotojai mielai ėmė nemokamas dovanas (GALERIJA)

Pirmadienį, švenčiant Rugsėjo 1-ąją, daugelio vairuotojų dėmesį patraukė ne tik gėlių puokštėmis nešini moksleiviai bei prie pėsčiųjų perėjų budintys policijos pareigūnai, bet ir geltonais marškinėliais vilkinčios merginos. DSC_8876 >>> DAUGIAU NUOTRAUKŲ ČIA <<< Rugsėjo 1-oji – ne tik Mokslo ir žinių diena, kai vaikai po vasaros atostogų grįžta į mokyklas ir susitinka su draugais bei mokytojais. Šią dieną su nepasitenkinimu mini ir asmenys, negalintys įsigyti alkoholinių gėrimų, nes jais prekiauti ir jų įsigyti tiesiog draudžiama. Norėdami priminti šį įstatymą, Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro (VSB) darbuotojos ir organizavo mini akciją „Diena be alkoholio“. Lygiai vidurdienį Prienų pėsčiųjų perėjas okupavo geltonais marškinėliais vilkinčios merginos, kurios visiems stabtelėjusiems vairuotojams primindavo apie dieną be alkoholio ir su šypsena dalijo šiai akcijai skirtus automobilių kvepalus. Galima pasidžiaugti, kad daugelis vairuotojų sutiko išklausyti merginas ir priimti dovanas, nors kaip visada atsirado tokių, kurie bendrauti šią dieną nebuvo nusiteikę.   Pasak Prienų r. sav. VSB merginų, rugsėjį pasitinkame kaip dar vieno auksinio rudens pradžią, kaip dar vieną progą paklausti savęs, kas mums yra Rugsėjo 1-oji? Merginos sakė, kad šią dieną, siejančią mus ir mūsų vaikus, jos sveikino mažus ir didelius, tėvelius, vaikučius ir visų švietimo įstaigų darbuotojus su šia gražia auksinio rudens švente ir linkėjo Rugsėjo 1-ąją dieną švęsti be alkoholio, savo šeimoje puoselėti ir diegti aukštas moralines vertybes.  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close