home Aktualijos Nuo Žiburio kalnelio – į „Žiburį“ (GALERIJA)

Nuo Žiburio kalnelio – į „Žiburį“ (GALERIJA)

Mokslo ir žinių šventė, prasidėjusi Žiburio kalnelyje, tęsėsi kitose miesto mokyklose ir „Žiburio“ gimnazijoje. Joje dalyvavo Prienų rajono savivaldybės meras Vytas Bujanauskas, Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas, Prienų parapijos klebonas Jonas Baliūnas, sentimentus gimnazijai tebejaučiantys garbaus amžiaus sulaukę buvę gimnazijos mokytojai. DSC_9374   >>> DAUGIAU NUOTRAUKŲ ČIA <<< Garbė pakelti gimnazijos vėliavą buvo patikėta Mokinių seimo prezidentui Daumantui Janeckai, kuris vėliau tarė ir sveikinimo žodį. Mokinių seimo prezidentas džiaugėsi galėdamas visų mokinių vardu pasveikinti mokytojus, draugus, tėvus ir visą bendruomenę su Mokslo ir žinių diena, o gimnazistams palinkėjo, kad mokslo metai atneštų gausybę naujų žinių, išpildytų visus troškimus ir pažertų daugybę naujų iššūkių, kurie padės eiti tiesiausiu keliu į sėkmę. 2014–2015 mokslo metus „Žiburio“ gimnazija pasitiko su puse tūkstančio mokinių, tarp jų – 128 abiturientai, 132 trečiokai, 118 antrokų, 101pirmokas ir būrys naujokų. Susirinkusius į pirmos mokslo metų dienos šventę mokinius, taip pat visus svečius ir mokytojus pasveikino „Žiburio“ gimnazijos direktorė Irma Šneiderienė. Direktorė išsakė daug palinkėjimų ir vertingų patarimų visų klasių mokiniams, bet daugiausiai – pirmokams, kuriems šie metai pirmutiniai gimnazijoje, ir ketvirtokams, kuriems jie paskutiniai. Dėkojo pirmokams, kad jie pasirinko „Žiburio“ gimnaziją, ir linkėjo didžiuotis savo mokykla, kaip ir ji norėtų didžiuotis savo mokiniais. Direktorė abiturientams palinkėjo, kad šie metai būtų išskirtiniai, o kol kas – būti kūrybiškiems ir savo veikla įnešti ne tik jaunatviško vėjo ir minčių, bet ir daug kūrybinių darbų bei puikių mokymosi rezultatų. Praėjusių metų kūrybiniai rezultatai netrukus bus matomi ir prieinami visiems gimnazistams. Direktorė pasidžiaugė praėjusią savaitę pradėtais darbais ir netrukus po jų gimnazijos rūsyje, prie muzikos kabineto, atsiversiančia ir moksleivius pakviesiančia poilsio zona su nemokamu internetu. Šią puikią dovaną gimnazijai laimėjo „Žiburio“ gimnazijos 91-osios laidos abiturientų komanda, sukūrusi filmuką konkursui apie gimnaziją – „Diena mokykloje“. Gimnazijos mokytojams I. Šneiderienė linkėjo būti žiburiu, nušviečiančiu kelią visiems, kas nori atrasti, pažinti save, kas nori išmokti, sukurti ir įgyvendinti savo prasmingas idėjas, nuoširdžiai visiems – prasmingos pažinimo kelionės ir paukščio skrydžio savo svajonėms. Žiburiečius sveikino ir šviesti žiburiu bei nešti šią šviesą per Lietuvą linkėjo Prienų rajono savivaldybės meras V. Bujanauskas. „Čia kiekvienas susikrovėme savo bagažą, kurį toliau nešimės visą gyvenimą. Didžiuojamės, jog esame šios mokyklos dalis ir galime šviesti save, šviesti kitus ir šviesti taip, kaip turi šviesti tikras „Žiburys“, – kalbėjo abiturientai, padovanoję susirinkusiems nepamirštamas įspūdingo meninio-muzikinio sveikinimo akimirkas, po kurių visi nuskubėjo į klases susitikti su savo vadovais.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close