Alytuje aptikta nelegali įranga mokėjimo kortelių duomenims nuskaityti

Rugpjūčio 26-ąją, 10.45 val. Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate gautas pranešimas iš banko, kad atliekant inkasaciją po kortelių skaitytuvu pastebėtas priklijuotas įtartinai atrodantis pilkos spalvos lapelis. Jį nuėmus paaiškėjo, kad naudojant šią įrangą bandyta nuskaityti ir fiksuoti magnetinių mokėjimo kortelių duomenis.

9

Pirminiais duomenimis, nukentėjusių asmenų nėra. Manoma, kad įranga prie bankomato galėjo būti pritvirtinta anksti ryte.

Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl netikros elektroninės mokėjimo priemonės gaminimo, tikros elektroninės mokėjimo priemonės klastojimo ar neteisėto disponavimo elektronine mokėjimo priemone arba jos duomenimis.

Alytaus aps. VPK informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close