…ir įsigyti, ir užsisakyti, ir papietauti (GALERIJA)

Dažniausiai geriausius kąsnelius verslui miesto centre pasiseka nugvelbti greičiausiems, turintiems užtikrintą investicinį startą arba nemažą pažinčių ar užtarėjų ratą. Kuo toliau nuo centro, tuo įsitvirtinti yra sunkiau, ypač smulkiesiems verslininkams. Drąsos ir ambicijų gali neužtekti privalai turėti gerą verslo planą arba, jei nesi visa išmanantis, pasiūlyti kažką, ko nėra kitur, arba čia yra geriau negu kitur.

DSC_8975

>>> DAUGIAU NUOTRAUKŲ ČIA <<<

Kiekviena nauja verslo idėja Prienuose yra tarsi šviežio vėjo gūsis. Rodos, tokio nedidelio miestelio rinka perpildyta maisto produktais, tačiau, žiūrėk, tai vienur, tai kitur kuriasi mažos specializuotos parduotuvės. Galbūt ir Lietuvai atėjo laikas pasekti Vakarų pavyzdžiu, kur mažuose miesteliuose labai populiarios nedidelės parduotuvėlės, kepyklėlės, kavinukės, turinčios savo klientų. Įgytas pasitikėjimas padeda verslininkams išgyventi, be to, skatina nuolat pasitempti.

Per keletą dešimtmečių Prienų miesto Stadiono mikrorajone taip pat bandė įsitvirtinti smulkieji verslininkai. Deja, kai kuriems iš jų buvo lemta užgesti vos plykstelėjus. Kiti išsilaikė ir sėkmingai dirba jau ne vieną dešimtmetį. Pastaruoju metu verslo naujokai ir senbuviai vėl bando kelti koją į Stadiono mikrorajoną. Čia susikūrė gražus prekybos, vaikų pramogų ir laisvalaikio praleidimo įmonių tinklas. Šalia UAB „Osmedas“ maisto prekių parduotuvės, vaikų žaidimo kambario „Tukas“ ir B. Kleinauskienės kepyklėlės duris atvėrė nauja mėsos gaminių parduotuvė. Atrodo, gyvenimas tam tikra prasme vėl atgyja.

Naujoji mėsos gaminių parduotuvė įsikūrė energetikos įmonių grupės E-Energijos UAB „Prienų energija“ priklausančiame pastate, kuriame maždaug prieš du dešimtmečius veikė prieniečių ir miesto svečių pamėgtas „Grill baras“. Deja, jam užsidarius patalpos stovėjo nenaudojamos, bet sentimentus kažkada buvusiai jaukiai kavinei žmonės jaučia ir šiandien. Juos savo pirmajai darbo vietai jaučia ir prikelti apleistas patalpas naujam gyvenimui ryžusis drąsi jauna verslininkė Rima Navikauskienė. Sudariusi nuomos sutartį su UAB „Prienų energija“, padedama daugiausiai šeimos narių, verslininkė atnaujino patalpas, įrengė kepimo krosnis ir kitą mėsos gaminių gamybai reikalingą įrangą, pagražino buvusio baro salę. Joje yra ir trys staleliai pageidaujantiems papietauti ar užsukusiems užkąsti, atsigerti kavos bei arbatos.

Praėjusį antradienį į parduotuvės atidarymo šventę susirinko nemažas būrelis svečių. Simbolinę atidarymo juostelę perkirpo individualiosios įmonės savininkė Rima Navikauskienė ir UAB „Prienų energija“ ekonomistė Nelija Skindarienė. Su įkurtuvių džiaugsmais parduotuvės darbuotojas – Rimą, jos mamą Mildą Kvietkauskienę bei Almą Bagdonienę sveikino ir profesinės sėkmės, kūrybinio polėkio bei daug gerų klientų linkėjo buvę kolegos ir bendradarbiai, artimiausi kaimynai, verslininkai. Rima Navikauskienė dėkojo visiems, nuoširdžiai palaikiusiems, skatinusiems, linkėjusiems, kad verslas būtų sėkmingas. „Kad tik žmonių būtų…“, – vylėsi dvidešimties metų darbo patirtį turinti ir tikrai ne dėl gaminių kokybės nerimą jaučianti R. Navikauskienė.

Dažnas prienietis žino, kad Rima, Milda ir Alma gamina skanius patiekalus. Moterys maitino vaikų lopšelio-darželio „Gintarėlis“ vaikučius ir darbuotojus, Socialinių paslaugų centro lankytojus. Kartu darbą tęsiančios moterys supranta viena kitą iš pusės žodžio, todėl sunku neturėtų būti.

Į naująją parduotuvę lankytojus pritraukti turėtų ne tik švieži gaminiai, bet ir verslo lankstumas. Čia laukia didelis mėsos gaminių ir pusgaminių pasirinkimas: įvairūs vyniotiniai, kepsniai, taip pat šalti ir karšti šventiniai patiekalai, gaminami pagal užsakymus, farširuotos žuvys, vištos, užsakomos vieno kąsnio užkandėlės, dienos pietūs vietoje arba išsinešti, kava, arbata.

Mėsos gaminių parduotuvė dirba nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 8.00 iki 18.00 val. Šeštadienį, nuo 8.00 iki 12.00 val., bus galima atsiimti užsakytus gaminius.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close