Ar išsimaudžius vandens telkinyje – tvenkinyje, ežere, jūroje – nereikėtų nusiprausti po dušu? Ar žmogaus kūnas išsimaudžius natūraliame vandens telkinyje yra saugus nuo parazitų?

Po pasiplaukiojimo ežere, tvenkinyje ar jūroje sugrįžus būtina nusiprausti po dušu, nes įvairūs mikroorganizmai, gyvenantys atviruose vandenyse, gali sudirginti odą, sukelti uždegimus ar alergines reakcijas.

Atsakė gydytoja Ineta Marčiukaitytė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close