Kaip be medicininių tyrimų atpažinti, ar esame užsikrėtę kirmėlėmis? Ar tokiu atveju reikėtų būtinai kreiptis į gydytoją,ar būtų galima bandyti gydytis savarankiškai? 

Užsikrėtęs kirmėlėmis žmogus iš pradžių nieko nejaučia. Gal kiek padirgina skrandžio plote, pilvo apačioje. Vėliau sergantysis tampa dirglesnis, nervingesnis, pradeda labai pūsti pilvą, ryškėja įvairios alerginės reakcijos, pasireiškiančios niežuliu, kūno odos paraudimu, alergine sloga ir pan. Jeigu nesigydoma, sergantysis vis labiau silpsta, vystosi anemija ir kiti lėtiniai susirgimai. Todėl įtarus užsikrėtimą kirmėlėmis pirmiausia reikia kreiptis į šeimos gydytoją.

Atsakė gydytoja Ineta Marčiukaitytė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close