Birštono seniūnijos sporto žaidynės (GALERIJA)

Rugpjūčio 7 dieną startavo Birštono seniūnijos sporto žaidynės, kurios prasidėjo stalo teniso varžybomis Birštono gimnazijos sporto salėje.

Moterų grupėje pirmąją vietą laimėjo Audronė Šidiškienė, antrąją – Raimonda Sakalauskienė, trečiąją – Angelė Žiūraitienė.

Tarp vyrų nugalėtoju tapo Adomas Vaitkevičius, antrąją vietą užėmė jaunas žaidėjas, A. Šidiškienės auklėtinis Šarūnas Laukaitis, o trečiąją – Jurgis Janulis.

IMG_4505

Sportininkai lietaus neišsigando

Penktadienio popietę visas būrys sporto mėgėjų ir žiūrovų susibūrė Birštono vienkiemio universaliajame sporto aikštyne. Čia vyko smiginio varžybos, krepšinio aikštelėje kovojo krepšininkai, o vėliau juos pakeitė tinklininkai bei futbolininkai. Seniūnijos laisvalaikio salėje prie šaškių ir šachmatų lentų susėdo šių sporto šakų mėgėjai.

Krepšinio varžybose 3×3 jaunimo grupėje (20 metų ir jaunesni) dalyvavo 4 komandos. Pirmąją vietą laimėjo ,,Pieno dešrelių“ komanda (Nerijus Dusevičius, Ramūnas Šleinys, Gediminas Paulauskas), antrąją vietą iškovojo ,,Velniai“, o trečioje liko ,,Lietuvos“ komandos trejetukas.

Vyrų grupėje ( 20 metų ir vyresni) dalyvavo 5 komandos. Pirmoji vieta atiteko kovingai komandai ,,Plūgai“, kurioje žaidė  Dovydas Drazdauskas, Mindaugas Knyšius, Dovydas Peldžius (12:7, 15:8, 27:15)

Garbingą antrąją vietą laimėjo trejetas ,,Už Lietuvą“ (Vytautas Kvedaras, Vytautas Petkevičius, Darius Mockevičius). Trečioji prizinė vieta atiteko komandai ,,Pliusas“

Smiginio varžybos (3×3 metimų serijos) vyko azartiškai. Šios rungties dalyviai taip pat buvo pasidaliję į moterų, vyrų ir jaunimo grupes.

Moterų grupėje varžėsi 8 dalyvės. Iš pat pradžių į lyderių pozicijas išsiveržė Birutė Vokietaitienė, surinkusi 434 taškus. Taigi, taikliausios akies ir mikliausios rankos savininkė pelnė nugalėtojos vardą. Antroji vieta atiteko Aldonai Asadauskienei, labai nedaug atsilikusiai nuo pirmosios vietos laimėtojos (405 tšk.). Trečiosios vietos laimėtoja Lina Kamarauskienė surinko 364 taškus.
Vyrų grupėje pirmąją vietą laimėjo Ramūnas Mulerčikas, surinkęs 433 taškus, antrąją – Egidijus Martinkus su 405 taškais, o Vytas Kederys, savo sąskaitoje turėdamas 309 taškus, tapo trečiosios vietos laimėtoju.

Futbolo varžybas laimėjo „Vietiniai“

Futbolo varžybose pirmąją vietą laimėjo komanda ,,Vietiniai“ – Evaldas Daukševičius (vadovas), Evaldas Petkevičius Karolis Zdanavičius, Edvinas Vabuolis, Gediminas Stankevičius, Agnius Rukas, Ignas Kazlauskas. Antroje vietoje liko komanda ,,Bertaška“, trečioje – „Spindulys“.

Šachmatų ir šaškių žaidime – dvigubi nugalėtojai

Šachmatais ir šaškėmis geriausiai sekėsi žaisti Rimučiui Mardosui, kuris tapo ir vieno, ir kito žaidimo nugalėtoju.

Šachmatų žaidime antrą vietą laimėjo Linas Andriekus, trečiąją – Raimundas Jurgaitis, ketvirtą – Vytautas Gustas. Šaškių žaidime antroji vieta atitekoVytautui Gustui, trečioji – Raimundui Jurgaičiui.

Tarp moterų šachmatų ir šaškių žaidime nenugalima buvo Danutė Urbonavičiūtė, laimėjusi pirmąsias vietas. Antroje vietoje liko jos sesuo Virginija Černevičienė, trečioje – Zita Paukštienė. Šaškių rungtyje antrąją vietą užėmė Zita Paukštienė, trečiąją – Virginija Černevičienė.

Tinklininkai ir futbolininkai žaidė ir per lietų

Po varžybų paaiškėjo, kad pirmąją vietą pelnė ,,Komanda“, kurioje žaidė Dainius Seniūnas, Karolis Vabuolis, Tadas Miliūnas („Komanda“ – „Vienkiemis“ 2:0; „Komanda“ – „Pamiršom“ 2:0)

Antrieji liko komandos ,,Pamiršom“ („Pamiršom“ – „Žiogai“ 2:0; „Pamiršom“– „Komanda“ 0:2) žaidėjai. Trečia buvo ,,Vienkiemio“ (Vienkiemis – Žiogai 2:0) komanda.

Sportiškiausia ir masiškiausia komanda buvo pripažinta Birštono seniūnijos „Vienkiemio“ komanda.

Reikia pagirti visus sportininkus, kurie neišsigando vasaros lietaus ir tęsė varžybas.

Sporto žaidynes organizavo Birštono sporto centras ir Birštono vienkiemio bendruomenė. Apdovanojimus įteikė Birštono sporto centro direktorius Saulius Smailys ir Birštono vienkiemio bendruomenės pirmininkas Vytas Kederys.