Lietuvos irklavimo čempionate – mūsų krašto atstovų startai ir brolių Lapatiukų triumfas

Birželio 7-8 dienomis Trakuose vykusiame atvirajame Lietuvos irklavimo čempionate buvo išdalinta 17 medalių komplektų. Vieni iš daugiausia laimėjusių aukso medalių – iš Prienų krašto kilę ir dabar Trakuose besitreniruojantys broliai Vytautas ir Andrius Lapatiukai.

1 (7)

Lietuvos irklavimo čempionate geriausi ir talentingiausi šalies sportininkai varžėsi 17-oje rungčių. Daugiausia aukso medalių iškovojo Trakų sportininkai, broliai Vytautas ir Andrius Lapatiukai, Kristina Lašaitė bei Kauno irklavimo klubo „Favoritas“ atstovė Rusnė Džiugytė.

Broliai Lapatiukai aukso medalius iškovojo kartu plaukdami dvivietėje porinėje (M2x), keturvietėje porinėje (M4x) valtyje bei aštuonvietėje įguloje. Dvivietėje vaikinai pernai buvo laimėję sidabrą, tačiau šiemet jų pagrindinių konkurentų nebuvo
Birštonietis Žygimantas Gališanskis laimėjo du sidabro apdovanojimus vienviečių valčių klasėje ir aštuonvietės sudėtyje.

Lietuvos irklavimo čempionate porinėje dvivietėje su vilniečiu Paulium Merkiu plaukė Prienų KKSC auklėtinis Karolis Kamarauskas. Vaikinai pateko į finalą, o finale buvo penkti.

Čempionate dalyvavo ir Karolio treneris Raimundas Kernazickas. Jis porinių dviviečių klasėje kartu su 1966 metų olimpiečiu A. Varnu veteranų grupėje užėmė trečią vietą.

„Naujojo Gėlupio“ informacija

2

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close