Šilagėliečiai festivalyje ,,Sportas visiems“ laimėjo komandines pasagos mėtymo varžybas

Gegužės 30–31 ir birželio 1 dienomis Palangoje vyko festivalis „Sportas visiems“. Šis renginys buvo skirtas Baltijos kelio 25 metų jubiliejui paminėti. Į Palangą vyko 38 Birštono sveikos gyvensenos klubo „Šilagėlė“ nariai.

Sportas 090

 

Geriausiai birštoniečiams sekėsi komandinėse pasagos mėtymo varžybose. Daugiausiai taškų (74) komandai pelnė Kęstutis Šerpenskas, o Paulius Bagdanavičius ir Vytautas Vaitkevičius – po 47 taškus. Prie laimėjimo 45 taškais prisidėjo ir Gytis Griušelionis. Šilagėliečiai iš viso surinko 213 taškų ir užtikrintai laimėjo pirmąją vietą.

Antroje vietoje liko Šiaulių sporto klubo veteranai su 159 taškais, o trečioje – Žiežmarių gimnazijos komanda, surinkusi 145 taškus. „Šilagėlės“ klubo komanda buvo apdovanotai ,,Sportas visiems“ taure ir diplomu. Individualioje įskaitoje Kęstutis Šerpenskas buvo antras. Nugalėjo Donatas Gražulis iš Vilniaus ,,Šviesos“ komandos, pelnęs 78 taškus, trečias liko Tumas Navickas iš Vilniaus, surinkęs 48 taškus.

Gausus būrys šilagėliečių dalyvavo 8 kg svarmens metimo viena ranka iš apačios pirmyn rungtyje. Buvo atliekami trys metimai ir fiksuojamas geriausias rezultatas. Merginų amžiaus grupės (19–29 m.) nugalėtoja tapo Greta Gedminaitė. Jaunuolių amžiaus grupėje (17–18 m.) pirmą vietą iškovojo Gytis Griušelionis. Lina Vaitkevičienė laimėjo antrą vietą 30–49 metų moterų grupėje, o Aldona Žaliauskienė – trečią (50–59 metų grupėje). Pirmas vietas vyrų amžiaus grupėse laimėjo Tomas Miliūnas (19–29m.) ir Giedrius Bisikirskas (30–49 m.). Trečią vietą 30–49 amžiaus grupėje iškovojo Vytautas Vaitkevičius.

Šilagėliečiai dalyvavo daugelyje rungčių, bet prizinių vietų nepelnė. Nijolė Juozaitienė dalyvavo atliekant ilgiausią pasaulyje linijos šokį Gineso rekordui fiksuoti.

Birštono sveikos gyvensenos klubo pirmininkas Vytautas Gedminas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close