Prienų KKSC irkluotojai rezultatais nenuvylė

Praėjusį savaitgalį Kauno Lampėdžio ežere vyko 16-osios irklavimo varžybos, skirtos olimpinei prizininkei Leonorai Kaminskaitei atminti. Varžybose dalyvavo daugiau nei 100 sportininkų iš Lietuvos ir užsienio valstybių.

2

Ant vandens rungėsi sportininkai iš Kauno miesto ir rajono, Trakų, Vilniaus, Birštono ir Prienų bei svečiai iš Latvijos ir Rusijos.

Prienų kūno kultūros ir sporto centrui atstovavo jaunieji irkluotojai, kuriuos treniruoja irklavimo treneriai Raimundas Kernazickas ir Valdemaras Vaitiekūnas.

R. Kernazicko auklėtinis Karolis Kamarauskas su vilniečiu Pauliumi Merkiu porinių dviviečių valčių klasėje iškovojo garbingą ketvirtą vietą, o broliai Albertas ir Povilas Aukštakalniai (treneris V. Vaitiekūnas) finišavo šešti.

Vienviete startavęs Dainius Sarnickas, pagal savo galimybes parodęs gerą rezultatą ir, svarbiausia, nenuvylęs savo trenerio, iš 27 sportininkų buvo 17-as.

Varžybose dalyvavo ir irklavimo veteranai, tarp kurių plaukė bei varžybas laimėjo vienviete startavęs Prienų KKSC treneris R. Kernazickas.

Sugrįžę po varžybų sportininkai neturėjo laiko pailsėti, nes savaitgalį laukia kitos svarbios varžybos Trakuose.

 

Roma Sinkevičiūtė

KKSC nuotraukos

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close