Olimpinės dienos dalyviai – ir Prienų „Žiburio“ gimnazistai

Olimpinės dienos renginiuose Vilniuje, Katedros aikštėje ir prie Baltojo tilto, sporto  šakas pristatė per 20 šalies sporto federacijų, įvairios sporto asociacijos, sąjungos, klubai, akademijos ir mokyklos.

olimp10

Pagrindinis šventės akcentas – olimpinio deglo uždegimas ant Gedimino pilies kalno ir jo nešimas sostinės gatvėmis. Stebint šimtams žiūrovų, jį nešė garsūs Lietuvos olimpiečiai, parolimpiečiai ir moksleiviai.  Olimpinį deglą nešė ir Prienų „Žiburio“ gimnazistai G. Černevičiūtė ir T. Pagirys. Katedros aikštėje krepšininkas Renaldas Seibutis deglą perdavė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentei, olimpinei čempionei Dainai Gudzinevičiūtei – ji uždegė šventės ugnį.

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio badmintono varžybų prizininkai M. Kavaliauskas ir M. Šatrauskas buvo apdovanoti puikia taure.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close