Prienų „TonyBet“ nesėkmės – lyg prakeiksmas (GALERIJA)

Sekmadienį Prienų sporto ir pramogų arenoje su Vilniaus „Lietuvos rytu“ susitikusius Prienų „TonyBet“ krepšininkus vėl lydėjo pralaimėjimo kartėlis. Rodos, kaip prakeikimas – komandos likimas, sprendęsis paskutinėmis varžybų sekundėmis, vis tiek pasisuko prieš prieniečius. „TonyBet“ nusileido „Lietuvos rytui“ 78:80.

DSC_9010

>>> DAUGIAU NUOTRAUKŲ ČIA <<<

Nors pirmame kėlinyje „TonyBet“ smarkiai išsiveržė į priekį 21:15, tačiau antrame kėlinyje kamuolys iš prieniečių rankų pradėjo įtartinai skrieti visomis kryptimis, tik ne į priešininkų krepšį ir komandos žaidėjų rankas. Tuo metu „Lietuvos ryto“ krepšininkų metimai, rodės, taikliai krenta į prieniečių krepšį net atsitiktinai. Antrame kėlinyje „TonyBet“ pavyko įmesti 11 taškų, „Lietuvos ryto“ žaidėjams – 29. Rezultatas pavojingai pakrypo (32:44 ) „Lietuvos ryto“ naudai. Jo persverti savo naudai prieniečiams nepavyko iki pat varžybų pabaigos. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 48:63.

Ketvirtajame kėlinyje, likus vos porai minučių iki varžybų pabaigos, „TonyBet“ atsigavo ir pradėjo didinti spartą – tai vėl pakėlė jau viltį praradusius Prienų sirgalius nuo kėdžių. Svarbiausia kova užvirė likus vienai varžybų minutei, kai taiklūs Vaido Čepukaičio bei Martyno Linkevičiaus metimai privertė patikėti, kad stebuklas dar gali įvykti. Deja, paskutinėmis akimirkomis prarastas kamuolys šias viltis sugniuždė.

 

„Naujojo Gėlupio“ informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close