Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritter – Europos čempionai!

Sekmadienį Serbijos sostinėje Belgrade vykusiame Europos irklavimo čempionate Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritter ne tik iškovojo auksą, bet savo rezultatą įrašė ir į čempionato rekordų sąrašą.

A.Pliadžio nuotraukoje Saulius Ritteris ir Rolandas Maščinskas

Europos čempionato paskutinę dieną startavo net penkios lietuvių valčių ekipos, iš kurių net trys kovėsi dėl medalių. Geriausiai vyrų porinių dviviečių valčių finalo varžybos sekėsi R. Maščinskui ir S. Ritteriui. Nors startavę irkluotojai vijosi lyderius vos ketvirtoje penktoje vietoje, įpusėję distanciją greitai aplenkė varžovus ir finišo liniją kirto pirmi bei užfiksavo Europos čempionatų rekordą 2000 m distancijoje – 6:08,82 min. Jie daugiau nei puse sekundės pralenkė Azerbaidžano ekipą (6:09,36) bei daugiau nei sekunde Vokietijos irkluotojus (6:10,09).

Porinių keturviečių valčių klasėje lietuviai Dominykas Jančionis, Aurimas Adomavičius ir broliai Andrius bei Vytautas Lapatiukai bendroje įskaitoje užėmė 8 vietą, nors finale jiems pavyko atplaukti penktiems, o prieš tai vykusiose varžybose – antriems. Čempionate moterų dviviete valtimi plaukusios Milda Valčiukaitė ir Donata Vištartaitė iškovojo sidabro medalius, o vienvietininkas Mindaugas Griškonis – bronzos medalį.

„Naujojo Gėlupio“ informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close