Jiezniečiai pasidalijo taures ir medalius

Šeštadienio karštis nesutrukdė Jiezno seniūnijos sportininkams dalyvauti tradicinėse žaidynėse. Gimnazijos stadione jėgas išbandė krepšinio entuziastai, tinklininkai, futbolo mėgėjai, stalo tenisininkai, o akies taiklumą ir rankos miklumą – smiginio žaidėjai. Gimnazijos patalpose dėl nugalėtojų vardo kovojo šaškininkai.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Po ilgų ir įtemptų kovų išaiškėjo ir nugalėtojai, kuriems taures ir medalius įteikė seniūnas Algis Bartusevičius.

Krepšinio varžybose pirmąją vietą laimėjo „Kašonių giminės“, antrąją – „Virš 30“ ir trečiąją – Prienų komanda „Keturguba grėsmė“, dalyvavusi svečių teisėmis.

Paplūdimio tinklinį geriausiai sekėsi žaisti merginų „Raganų“ komandai. Antrąją vietą užėmė „Kiečiukės“, o trečiąją – „Skirtingos“. Vyrų grupėje tarpusavyje varžėsi 7 komandos. Pirmąją vietą laimėjo „Šiterai“ , antrąją – „Giminės“, trečioje vietoje liko „Bet kokie“.

Futbolo rungtį užtikrintai laimėjo Jiezno gimnazijos komanda, antroje vietoje liko – „Kašonys“, o trečioji prizinė vieta atiteko Jiezno miesto komandai.

Šaškių žaidime nugalėtojos vardą pelnė Daiva Steponkevičienė, antrąją – Ūdrys Žalys, trečiąją – Darius Steponkevičius.

Stalo teniso raketę geriausiai sekėsi valdyti Kevinui Mazuroniui, kuris užėmė pirmąją vietą. Antroje vietoje liko jo tėvelis Ričardas Mazuronis, o trečias buvo Lukas Česnavičius.

Moterų grupėje nugalėtoja tapo Emilija Kudžmaitytė, antroji prizininkė – Laima Grigaliūnienė, o trečioji – Severina Gegužytė.

Iš smiginio žaidėjų taikliausias buvo Ūdrys Žalys, nuo jo šiek tiek atsiliko Akvilė Umbrasaitė, laimėjusi antrą vietą, o Darius Steponkevičius buvo trečias.

Sporto žaidynių dalyvių nuotaika buvo puiki, tik šiek tiek trukdė per didelis karštis. Tai gal šiek tiek sumažino žiūrovų ir sirgalių skaičių.

Stasė Asipavičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close