Prienų jaunimas į varžybas renkasi noriai (GALERIJA)

Šeštadienio pavakarę, kai Prienų Laisvės aikštėje skambėjo dainos bei sukosi šokėjai, tinklinio aikštelėse tarp „Ąžuolo“ progimnazijos bei „Žiburio“ gimnazijos rinkosi jaunimas.

DSC_6642

>>> DAUGIAU NUOTRAUKŲ ČIA <<<

Čia juos visus į tradicinį tinklinio turnyrą „4×4“ sukvietė asociacija „Prienų jaunimas“.

Praleisti laiko kartu bei pasivaržyti susirinko per 50 dalyvių, iš viso – 14 komandų. Dar visas būrys jaunimo susirinko smagiai praleisti laiką, tradiciškai išbandyti stalo žaidimo „Alias“ užduotis ir, žinoma, sirgti už savo draugus.

Varžybos užsitęsė iki pat sutemų, tačiau nei žaidėjai, nei sirgaliai nesiskirstė iki paskutinės varžybų minutės bei apdovanojimų. Suskaičiavus visus rezultatus bei sužaidus tarpusavyje, paaiškėjo, kad trečioje vietoje liko Paulina, Neringa, Laimutis ir Dalius (komanda „Dream Team Only“). Už juos vikriau kamuolį atmušinėjo ir antrąją vietą užėmė Aurelija, Ieva, Linas ir Žygimantas („Village People“). Na, o absoliučiais „Prienų jaunimo“ organizuotų varžybų nugalėtojais tapo komanda „Trys tobuli ir Adonis“ – Erika, Gražvydas, Laura ir, žinoma, Adonis.

Nugalėtojams buvo įteikti rėmėjų – UAB „Tango Pizza“, Prienų rajono savivaldybės tarybos narės Loretos Jakinevičienės, EKO produktų-arbatos bei „Trupinio“ prizai.

„Prienų jaunimo“ narės Ievos Makštutytės teigimu, į šiemet vykusias tradicines varžybas susirinko tie patys jaunuoliai, kurie su malonumu jose dalyvauja kasmet. Kai kurie veidai keičiasi, tačiau varžybos išlieka populiarios tarp jų mėgėjų. Populiarus išlieka ir „piknikas“, į kurį su malonumu susirenka ne tik varžybų dalyvių draugai. Pasak jos, šiemet nelengva dalia teko naujajam asociacijos pirmininkui Dominykui Baronui, kuris ir organizavo šių metų varžybas. „Jaunimiečiai“ už pagalbą ypač dėkingi rėmėjams ir visiems padėjusiesiems, kad šis renginys taptų gražiu ir energingu jaunimo vakaru. Ne mažesnės padėkos nusipelnė ir mokytoja Dalia Šklėriūtė, kuri visada su malonumu teisėjauja varžybose.

Mantvydas Prekevičius

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close