Stalo teniso turnyras nustebino dalyvių gausa (GALERIJA)

Penktadienį po darbų ir mokslų į Prienų sporto ir pramogų areną rinkosi sportiškai ir kovingai nusiteikusios šeimos. Čia jų laukė stalo teniso šeimų turnyras „Laikyk raketę – ne cigaretę“.

DSC_5028

>>> DAUGIAU NUOTRAUKŲ ČIA <<<

Į tradicinį Prienų rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro organizuojamą turnyrą susirinko net 12 komandų, kurios įnirtingu žaidimu įrodė tvirčiau laikančios sporto inventorių, negu sveikatai žalingus pomėgius. Gaila, tačiau penktadienio pavakare jų palaikyti atėjo tik artimiausi šeimos nariai.

Į du pogrupius pasidaliję žaidėjai stalo teniso stalų pilnoje arenoje gana skubiai sužaidė dvejetų pusfinalio varžybas. Po jų paaiškėjo, kad pirmojo pogrupio nugalėtojais, įveikusiais visus priešininkus, tapo Bernardas ir Eitvydas Žukai. Jie sunkiai, tačiau atkakliai žaisdami įveikė nuolatinį stalo teniso varžybų dalyvį, Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorių Algį Marcinkevičių su sūnumi Tomu. Trečioje vietoje liko Benjaminas ir Kristupas Kupstai, ketvirtoje – Karolis bei Greta Brūzgai, penktoje – Lukas ir Vytautas Stravinskai. Na, o Povilui ir Karoliui Juškevičiams dar teks treniruoti žaidimo įgūdžius.

Antrame pogrupyje labiausiai nesisekė geros nuotaikos kupiniems Vaidui bei Dianai Kupstams. Šiek tiek geriau pavyko Ernestui bei Airidui Rymovičiams. Ketvirtoje vietoje, įveikę dvi poras priešininkų, liko Paulius ir Ingrida Kazlauskai, trečioje – Valerijus ir Valerijus Sogačiovai. Dėl trečios ketvirtos vietos žaisti teisę iškovojo Kasparas ir Sigitas Gudaičiai. Pogrupio nugalėtojais tapo Osvaldas ir Renatas Preikšai.

Po atkaklių finalinių varžybų paaiškėjo, kad turnyro trečioji vieta atiteko K. ir S. Gudaičiams. Antrąja vietą džiaugėsi senelis ir anūkas – B. ir E. Žukai. Turnyro nugalėtojais tapo O. ir R. Preikšai, tą vakarą visus įtikinamai nugalėję.

Visiems dalyviams atiteko Visuomenės sveikatos biuro įsteigti prizai, o prizinių vietų laimėtojams – ir Prienų sporto ir pramogų arenos direktoriaus Arūno Vaidogo įsteigti saldieji prizai – tortai.

Visuomenės sveikatos biuro direktorė Ilona Lenčiauskienė džiaugėsi gausiai susirinkusiais dalyviais ir pabrėžė, kad džiugu matyti tiek daug aktyviai sportuojančių šeimų. Ji ir papasakojo, kodėl rengiamos šios varžybos, kokia yra rūkymo žala. Jai antrino ir A. Marcinkevičius, kviesdamas visus daugiau sportuot ir laikyti raketę vietoj žalingų įpročių. Varžybų vyr. teisėjas Linas Žilevičius džiaugėsi matydamas kiek daug susirinko šią, ne itin populiarią sporto šaką mėgstančių bei žaidžiančių dalyvių.

Į klausimą ar lengva stalo tenisą pamėgti, ko gero atsakė čia savo šeimos narius atėję palaikyti mažieji, kurie L. Žilevičiaus paprašę rakečių bei kamuoliuko, tuoj pat nuskuodė prie vieno iš laisvų stalų ir visų varžybų metu bandė atmušti tą greitai atskriejantį kamuoliuką.

Mantvydas Prekevičius

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close