Vaikai dovanojo lėlių teatro spektaklį

Balandžio 23 d. pirmieji Nacionalinės bibliotekų savaitės renginiai Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje prasidėjo renginiais suaugusiesiems ir vaikams.

DSC_0302

Justino Marcinkevičiaus memorialiniame kambaryje įvyko Kristijono Donelaičio skaitymai, o Vaikų literatūros skyriuje – lėlių spektaklis „Zuikių margučiai“, kurį pastatė Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos 3 klasės mokinių lėlių teatro būrelis, vadovaujamas mokytojos Rimos Lyberienės. Pasižiūrėti nuotaikingo lėlių spektakliuko, lydimi auklėtojų, atvyko lopšelio-darželio „Saulutė“ vaikučiai.

„Bibliotekoje vaikai gali ne tik skaityti knygas, dirbti įvairius darbelius, bet ir pamatyti kokį nors filmuką, vaikų lėlių teatro spektaklius. Biblioteka visada laukia vaikų, kurie nori čia pabūti, pasidomėti, dalyvauti“, – kalbindama pačius mažiausius, mokytoja R. Lyberienė klausinėjo, ar vaikai moka marginti kiaušinius, papasakojo trumpai, apie ką bus spektaklis. Po spektaklio jo kūrėjai padovanojo visiems žiūrovams po spalvingą, vaikų rankomis pagamintą popierinį velykinį kiaušinį ir palinkėjo visiems gražaus pavasario.

„Ąžuolo“ progimnazijos pradinukų lėlių teatro būrelis žengia tik pirmuosius savo veiklos žingsnelius, tačiau žiūrint vaidinimą galima buvo stebėtis, kokius ilgus tekstus išmokę vaikai, kaip puikiai kuria vaidmenų žaidimus, veikėjų charakterius, vaikams suprantama kalba ir vaizdiniais bando atsakyti, kas yra bičiulystė, draugystė, bendrystė. Spektaklis dovanojo daug gerų emocijų ne tik darželinukams, bet ir suaugusiesiems.

Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos direktorė Daiva Čepeliauskienė padėkojo lėlių teatro būrelio aktoriams, jų vadovei ir įteikė gėlių. Direktorė pakvietė vaikučius į vieną iš gegužės 5–8 dienomis bibliotekoje organizuojamų renginių, skirtų Europos dienai, – Vaikų literatūros skyriuje vyksiančias vaikų kūrybines Eurodirbtuves, kuriose vaikai gamins vėliavėles, edukacinės valandėlės metu sužinos daug naujo apie Europos Sąjungą.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close