TEO supaprastina klientų aptarnavimą: informacija telefonu bus teikiama nemokamai

Siekdama būti lengviau pasiekiama klientams, didžiausia Lietuvoje integruotų telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugų teikėja TEO pradėjo klientų aptarnavimo pokyčius: nuo gegužės skambučiai privačių ir verslo klientų aptarnavimo specialistams tapo nemokami. Tobulindama klientų aptarnavimą, daugiausiai dėmesio bendrovė ketina skirti elektroninės savitarnos „Mano TEO“ ir interneto pagalbos naujovėms.

Nuo gegužės 1 dienos trumpaisiais klientų aptarnavimo numeriais 1817 ir 1816 iš TEO tinklo klientai galės skambinti nemokamai. Skambučiai iš „Omnitel“ tinklo bus apmokestinami pagal standartinius pokalbių planų tarifus, kaip skambinant į TEO tinklą. Skambučiai iš kitų operatorių tinklų kol kas kainuos 0,39 Lt/min.

Klientų aptarnavimo gerinimas buvo pasirinktas kaip viena iš strateginių TEO veiklos krypčių. Daug dėmesio ir investicijų bus skiriama ne tik informacijos teikimui telefonu, bet ir savitarnos svetainei „Mano TEO“. Bendrovė siekia sukurti patogią virtualią erdvę, kuri leistų savarankiškai ir paprastai valdyti TEO paslaugas, naudotis interaktyvia pagalba, suteikti klientui aktualios informacijos.

 

„Tobulindami klientų aptarnavimą, vykdome pažadą klientams. Siekiame užtikrinti, kad bendrauti su mumis būtų lengva ir patogu. Tikiuosi, kad naujos kartos elektroninės savitarnos priemonės, nemokami pokalbiai su klientų aptarnavimo specialistais leis klientams pasirinkti jiems patogiausią bendravimo su mumis būdą“, – teigia TEO generalinis direktorius Kęstutis Šliužas.

Bendrovės duomenimis, per praėjusius metus TEO klientai užsisakydami naujų ir valdydami esamas paslaugas net 80 proc. dažniau naudojosi elektronine savitarna. Prie elektroninės savitarnos „Mano TEO“ kas mėnesį jungiasi apie 200 tūkst. TEO klientų.

Bendrovė pradėjo diegti ir klientų aptarnavimo skyrių tinklo naujoves. Jau dabar šalies gyventojai gali išbandyti atnaujintas bendrovės paslaugas ne tik TEO klientų aptarnavimo skyriuose, bet ir šalies prekybos centruose: gegužės mėnesį po juos keliaus 12 specialių demonstracinių stendų.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close