Pakartotinai kreipėsi į susisiekimo ministrą dėl užsienyje atliktų techninių apžiūrų pripažinimo Lietuvoje

Šiuo metu techninių apžiūrų vykdymą ir techniškai tvarkingų transporto priemonių eksploatavimą Europos Sąjungoje reglamentuoja tiek Europos Sąjungos teisė, tiek nacionalinė teisė. Pastaruoju metu esant ženkliam Lietuvos gyventojų mobilumui Europos Sąjungos viduje dažnai Lietuvos piliečiai ilgesnį laiko tarpą praleidžia kitose Europos Sąjungos narėse kartu su jiems priklausančia Lietuvos Respublikoje registruota transporto priemone. Dažni atvejai, kai Lietuvos Respublikos piliečiams ilgesnį laiką esant kitose Europos Sąjungos narėse baigiasi jų eksploatuojamos transporto priemonės Lietuvos Respublikoje išduotos privalomos techninės apžiūros dokumentų galiojimo laikas, ir jie neturi galimybės atlikti privalomą techninę apžiūrą.

„Lietuva priklauso Europos Sąjungai, todėl vairuotojai privalo turėti galimybę atlikti privalomą techninę apžiūrą visose Europos Sąjungos valstybėse ir ši apžiūra privalo būti pripažinta Lietuvoje. Ši problema yra itin aktuali mūsų piliečiams, kurie gyvena ir dirba svetur, tačiau yra priversti grįžti į Lietuvą tik dėl privalomos techninės apžiūros“, – pažymėjo Seimo narys P. Gražulis.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close