NBA varžybas išmaniosios TEO televizijos klientai matys per naują raiškųjį sporto kanalą „Sport 1 HD“

Pirmąjį lietuvišką raiškųjį sporto kanalą „Sport 1 HD“ vieninteliai iš mokamos TV klientų Lietuvoje matys TEO išmaniosios televizijos žiūrovai. Kanalas pradedamas transliuoti balandį, kad žiūrovai galėtų pamatyti svarbiausias sezono NBA ir VTB Jungtinės lygos krepšinio kovas.

 

„Sport 1 HD“ transliuos 15 Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamųjų varžybų ir visas didžiojo NBA finalo kovas – pastarosios prasidės nuo birželio 5 dienos. Pajėgiausios pasaulio krepšinio lygos varžybos, kaip ir visos kitos per „Sport 1 HD“ rodomos rungtynės, bus komentuojamos lietuviškai.

 

Dalis NBA varžybų vyksta naktį Lietuvos laiku, tačiau išmaniosios TEO televizijos klientai galės peržiūrėti transliacijų įrašus jiems patogiu metu. Norintieji stebėti tiesioginę varžybų transliaciją, bet įsijungę televizorių joms jau prasidėjus, jas gali atsukti nuo pradžių, sustabdyti vaizdą ar pasukti jį į priekį

 

Balandžio pabaigoje „Sport 1 HD“ rodys ir vienos stipriausių Europoje VTB Jungtinės lygos atkrintamąsias varžybas. Per šį kanalą raiškiuoju formatu išmaniosios TEO televizijos žiūrovai galės matyti ATP ir WTA teniso turnyrus, Portugalijos, Rusijos, Olandijos aukščiausiųjų futbolo lygų lemiamas sezono kovas ir kitus sporto renginius. Kanalas „Sport 1 HD“ žada daug dėmesio skirti Lietuvos sportininkams ir parodyti svarbiausius Žydrūno Savicko, Rūtos Meilutytės bei NBA rungtyniaujančių Jono Valančiūno ir Donato Motiejūno startus.

 

Visas šias kovas vieninteliai iš visų mokamos TV paslaugų naudotojų matys TEO išmaniosios TV žiūrovai. Išskirtinės teisės rodyti lietuvišką raiškųjį sporto kanalą „Sport 1 HD“ bendrovei TEO suteiktos iki šių metų liepos 31 dienos. Norintiesiems žiūrėti naująjį kanalą „Sport1 HD“ tereikia užsisakyti kanalų rinkinį „HD ir 3D“, rodomą be papildomų mokesčių.

 

Atkrintamąsias ir finalines NBA varžybas išmaniosios TEO televizijos klientai galės žiūrėti ir per dar vieną raiškųjį kanalą „NBA HD TV“. Tokiu formatu TEO TV žiūrovai jį taip pat mato vieninteliai iš visų mokamos televizijos vartotojų Lietuvoje.

 

TEO duomenimis, HD ir 3D kanalai tampa vis labiau žiūrimi. Populiarėjant HD formato vaizdą rodantiems televizoriams ir atsirandant vis daugiau raiškiojo vaizdo kokybės kanalų, jų žiūrimumas, TEO duomenimis, per metus išaugo 73 procentais.

 

„Sport 1 HD“ – tai jau aštuntas HD kokybės kanalas, kurį TEO išmaniosios televizijos klientai gali matyti nemokamai. HD kanalus gali žiūrėti išmaniosios TEO televizijos klientai, kuriems paslaugos teikiamos naujos kartos šviesolaidiniu ryšiu, o jų televizoriai yra pritaikyti rodyti šiuo formatu. TEO išmaniosios televizijos paslaugomis naudojasi 111 tūkstančių klientų.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close